krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2023

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY W 2023 ROKU

Zarząd Krakowskiego Klub OYAMA ogłosił wyniki konkursu na najlepszych zawodników naszego Stowarzyszenia w 2023 roku. Pierwsze miejsca zajęli Alicja Stopa i Franciszek Stopa. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, OSU! (…)

czytaj więcej »

KRAKOWSKA OLIMPIADA OYAMA KARATE

Dnia 19 listopada 2023 r. odbył się finał 22. Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci. W eliminacjach wystartowało blisko 470 uczniów, a w finale 104 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i specjalistycznych z podziałem na kategorie wiekowe i szkoleniowe. Olimpiadę zorganizował Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Miasta Krakowa w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".

 

czytaj więcej »

ZIMOWE EGZAMINY UCZNIOWSKIE

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że w dniach 11-14 grudnia 2023 r. zostaną przeprowadzone zimowe egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z podanym wykazem.

ŻYCZYMY POWODZENIA, OSU!

czytaj więcej »

„OYAMA TOP” PUCHAR POLSKI

Dobry występ naszych zawodników w Kumite!

W dniach 25 i 26.11.2023 r., w Jeleniej Górze nasi reprezentanci wywalczyli 5 miejsc na podium Pucharu Polski OYAMA TOP, w tym: dwa I-e, jedno II-e i dwa III-e (…)

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!

czytaj więcej »

FINAŁ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

Dnia 17.11.2023 r. odbył się finał XXII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate Młodzieży „Sport przeciw wykluczeniom”, w którym wzięło udział 17 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja przebiegała w konkurencjach Kata, Kata Zespołowe i Kobudo (…)

czytaj więcej »

ZAWODY i SEMINARIA KOBUDO

Krakowski Klub OYAMA przeprowadził jesienne seminaria i turnieje, poświęcone głównie japońskim broniom KOBUDO: Tonfie (pałka z trzonkiem) i Bo (kij) (…)

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM OYAMA PFK

30 lat Krakowskiego Klubu OYAMADnia 7 października 2023 r., w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK w Kumite, z udziałem m.in. 33 instruktorów i zawodników naszego Klubu (…)

czytaj więcej »

FINAŁ KRAKOWSKIEJ OLIMPIADY

W dniu 19 listopada br., (niedziela) o godz. 10.00, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com- Com Zone w Krakowie rozpoczną się zawody finałowe XXII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate Dzieci z udziałem uczestników miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”.

Życzymy udanego startu, OSU!

czytaj więcej »

IKO NAKAMURA POLISH OPEN

W dniu 28 października 2023, w Limanowej odbył się Puchar IKO Nakamura Polish Open, w którym wystartowało około 450 zawodników z 12 organizacji karate kontaktowego w Polsce, w tym 7 reprezentantów Krakowskiego Klubu OYAMA (...)

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA W KATA

Dnia 13.10.2023 r. odbyły się finały Mistrzostw Krakowa OYAMA PFK w Kata, w których wystartowało 20 zawodniczek i zawodników. Prezentacja form odbywała się w dwóch konkurencjach: Kihon Kata i Tonfa Kata (…)

czytaj więcej »

ZJAZDY SPRAWOZDAWCZE ORGANIZACJI

9 DAN dla Hanshi Jana Dyducha

Dnia 07.10.2023 r., w Krakowie odbyły się Zjazdy Sprawozdawcze OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate i OYAMA Polskiej Federacji Karate za okres 2021-2023, z udziałem reprezentantów Polski, Niemiec, Estonii, Węgier i Norwegii. Zjazd Delegatów OYAMA IKF nadał Hanshi Janowi Dyduchowi stopień mistrzowski 9 dan (…)

czytaj więcej »

HANDEL LUDŹMI

Porady dla młodzieży

Uważaj na wyjątkowo atrakcyjne oferty biur pośrednictwa pracy, biur podróży czy agencji matrymonialnych. Propozycja pracy w charakterze kelnerki, sekretarki, modelki, tancerki, pielęgniarki, opiekunki itp. może okazać się drogą do przymuszonej prostytucji lub niewolniczej pracy (…)

czytaj więcej »

XX EGZAMIN MISTRZOWSKI W POLSCE

30 lat Krakowskiego Klubu OYAMA

W dniach 3-4 czerwca 2023 r., w Krakowie, odbyło się XX Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne OYAMA Karate w Polsce z okazji 30-lecia Krakowskiego Klubu OYAMA (1993-2023). W dwudniowym egzaminie mistrzowskim wzięło udział blisko 180 instruktorów i zawodników z Polski, Norwegii oraz Węgier, w tym liczna grupa naszych reprezentantów. Seminarium zostało zorganizowane przez Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Miasta Kraków. (…)

czytaj więcej »

LETNIE EGZAMINY UCZNIOWSKIE

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że w dniach 6-13 czerwca 2023 r. zostaną przeprowadzone letnie egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z podanym wykazem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

SUKCES W MISTRZOSTWACH POLSKI

7 medali naszych zawodników!

W dniach 22 i 23.04.2023 r., w Wieliczce nasi reprezentanci zdobyli 7 medali Mistrzostw Polski OYAMA PFK w Kumite, w tym: 2 złote, 4 srebrne i 1 brązowy. Serdecznie gratulujemy, OSU!

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA JUNIORÓW

„PIERWSZY KROK”

Dnia 19.05.2023 r. odbyły się Mistrzostwa Krakowa Juniorów w Oyama Karate „PIERWSZY KROK”, w których wystartowało 46 zawodniczek i zawodników w formule Semi-kontakt (…)

czytaj więcej »

PRZED EGZAMINEM MISTRZOWSKIM

Trening w Beskidach

W Lachowicach, w Beskidzie Makowskim odbył się trening w ramach przygotowań do egzaminu mistrzowskiego oraz testów kumite na stopnie uczniowskie. Zajęcia w zakresie wytrzymałości specjalistycznej prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan (…)

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA W TARNOWIE

5 medali naszych zawodników!

W dniu 01.04.2023 r. w Tarnowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite i Kata. Wystartowało 360 zawodniczek i zawodników, w tym ósemka z Krakowskiego Klubu OYAMA. Nasi reprezentanci wywalczyli 5 medali w Kumite, w tym 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy.

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU

czytaj więcej »

OBÓZ OYAMA KARATE, JAROSŁAWIEC 2023

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 33. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Jarosławcu nad morzem, który odbędzie się w dniach 24 czerwca - 5 lipca 2023 r. (…)

czytaj więcej »

EGZAMINY UCZNIOWSKIE

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że w dniach 27 marca - 5 kwietnia 2023 r. zostaną przeprowadzone wiosenne egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z podanym wykazem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

NASI NOWI INSTRUKTORZY

W Chrzanowie zakończył się Ogólnopolski Kurs Instruktora Sportu OYAMA PFK 2022/2023 z udziałem 23 uczestników z 11 klubów, w tym czwórki z Krakowskiego Klubu OYAMA.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW SZKOLENIOWYCH, OSU!

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM OYAMA PFK

Krakowianie w Turku

W dniach 7-8 stycznia 2023 r. w Turku odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK w Kata z udziałem blisko 180 osób. Treningi prowadzili m.in. nasi mistrzowie: Hanshi Jan Dyduch 8 dan i Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan. Gospodarzem Seminarium był Turkowski Klub Karate na czele z Shihan Włodzimierzem Rygiertem 5 dan (…)

czytaj więcej »
Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA