krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

JESIENNE TURNIEJE I SEMINARIA KOBUDO


Edyta Majcherczyk i Marta Wicherek. Foto Radosław Dyduch


Krakowski Klub OYAMA przeprowadził cykl jesiennych seminariów, warsztatów i zawodów, poświęconych głównie japońskim broniom KOBUDO. Planowe imprezy odbywały się w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5, na os. Oświecenia 30, w Krakowie-Nowej Hucie. W ramach naszego programu „Sport przeciw wykluczeniom” wykorzystywano Kata z Tonfą  (pałki z trzonkiem) i z Bo (kij) pod kątem samoobrony.


Seminarium z użyciem Tonfy. Foto Radosław Dyduch
 

Zajęcia, które prowadził Saiko Shihan Andrzej Pierzchała 8 dan szef wyszkolenia technicznego OYAMA Polskiej Federacji Karate, znakomicie wpisały się w cykl przygotowań części naszych zawodniczek  i zawodników do egzaminu mistrzowskiego w dniu 07.10.2023 r.
                                                                             


Sensei  Marta Wicherek 1 dan. Foto Radosław Dyduch
 

Na szczególne podkreślenie zasługuje rosnące zainteresowanie naszych dziewcząt japońskimi broniami., m.in. po ostatnich sukcesach szkoleniowych Dominiki Rapacz, Angeliki Tucznio, Marty Wicherek, Alicji Milej, Dagmary Zydek i Sary Sowy.     
 


Karolina Samolej i Alicja Stopa w czasie warsztatów Kumite
Foto Radosław Dyduch
 

Warto przypomnieć, że jesienią odbywają się także piątkowe- regularne treningi, warsztaty i konsultacje z udziałem młodzieży w zakresie Kumite, które prowadził Sensei Krzysztof Socha 3 dan.
 

 

Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA