krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

„OYAMA TOP” PUCHAR POLSKI
Dobry występ naszych zawodników w Kumite!


Alicja Stopa zdobywa I miejsce. Foto Radosław Dyduch

W dniach 25 i 26.11.2023 r., w Jeleniej Górze odbył się OYAMA TOP Puchar Polski w Kumite i Kata. Wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z prawie 40 klubów OYAMA PFK i 5 organizacji KYOKUSHIN, w tym ósemka z Krakowskiego Klubu OYAMA.


Uroczyste rozpoczęcie zawodów w Semi-knockdown. Foto Radosław Dyduch

Patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Jelenia Góra, Jerzy Łużniak oraz Prezes Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, Hanshi Jan Dyduch 9 dan. Organizatorem Pucharu Polski był Jeleniogórski Klub OYAMA na czele z Shihan Rafałem Majdą 6 dan.
W oficjalnej ceremonii otwarcia dwudniowej imprezy wziął udział m.in. Saiko Shihan Andrzej Pierzchała 8 dan (Kraków), wiceprezes OYAMA IKF ds. szkoleniowych.


Nasza ekipa w drugim dniu zawodów. Foto Radosław Dyduch

Nasi reprezentanci wywalczyli 5 miejsc na podium w Kumite, w tym dwa I-e (Alicja Stopa i Franciszek Stopa), jedno II-e (Michał Juźwiak) i dwa III-e (Franciszek Dyduch i Karol Szewczyk). Karolina Samolej po stoczeniu wyrównanych pojedynków, musiała zadowolić się IV miejscem. Konrad Ner i Bartłomiej Kocik, po zaciętych bojach, niestety odpadli w eliminacjach. Trenerem naszych zawodników był Sensei Krzysztof Socha 3 dan. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY, OSU!


Efektowny atak Karola Szewczyka. Foto Radosław Dyduch

Foto-serwis wykonał Sensei Radosław Dyduch 2 dan.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM, TRENEROM I RODZICOM
ZA POMOC I OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ, OSU!

WYNIKI OYAMA TOP- NA STRONIE OYAMA PFK:  www.oyama-karate.pl
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZDOBYTYCH PUCHARÓW, OSU!

Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA