krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM OYAMA PFK

Krakowianie w Turku


Shihan Andrzej Pierzchała w trakcie szkolenia. Foto Radosław Dyduch


W dniach 7-8 stycznia 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata z udziałem blisko 180 osób, w tym 17 przedstawicieli Krakowskiego Klubu OYAMA.

 


Uczestnicy Seminarium. Foto Radosław Dyduch


Treningi prowadzili m.in. czołowi trenerzy naszego Klubu: Hanshi Jan Dyduch 8 dan i Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan. Gospodarzem Seminarium był Turkowski Klub Karate na czele z Shihan Włodzimierzem Rygiertem 5 dan. W czasie Seminarium, Hanshi Dyduch uczył mistrzowskiego kata SHOTEI i związanych z nim aplikacji.


Bunkai z Shotei. Foto Radosław Dyduch


Shihan Pierzchała- SEIENCHIN, TAIZAN i KUMITE NO KATA 1-3,


Kata Seienchin pod kierunkiem Shihan Pierzchały.
Foto Radosław Dyduch


Oprócz tego, Hanshi przeprowadził wykład i warsztaty dla uczestników kursu Instruktora Sportu OYAMA PFK, w tym czwórki reprezentantów KK OYAMA (Sensei Angelika Tucznio 1 dan, Sensei Łukasz Stelmaszczuk 1 dan, Sempai Grzegorz Grzyb 1 kyu i Sempai Kacper Dorsz 1 kyu). Shihan Paweł Pajdak zrealizował szkolenie sędziów w zakresie oceniania Kata, w którym wziął udział Sensei Robert Bretner 4 dan.


Nasza ekipa w pierwszym dniu Seminarium.
Foto Radosław Dyduch


W piątek poprzedzający Seminarium, odbyła się ogólnopolska narada z udziałem blisko 40 szefów ośrodków OYAMA PFK i władz Związku, w trakcie której omówiono najważniejsze zagadnienia, dotyczące działalności organizacyjnej, sportowo-szkoleniowej i informacyjnej Związku oraz relacji z innymi federacjami karate w kraju i zagranicą. W naradzie udział wzięli nasi mistrzowie: Hanshi Jan Dyduch, Shihan Andrzej Pierzchała, Sensei Robert Bretner i Sensei Radosław Dyduch.

 
Galerię zdjęć przygotował Sensei Radosław Dyduch

 

HANSHI JAN DYDUCH SKŁADA GORĄCE PODZIĘKOWANIA
WSZYSTKIM PRZEDSTAWICIELOM NASZEGO KLUBU

ZA NIEZAWODNE PRZYBYCIE
I BARDZO DOBRE ZAPREZENTOWANIE SIĘ W TURKU
OSU!

Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA