krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM OYAMA PFK W KUMITE
30 lat Krakowskiego Klubu OYAMA
 
                                                                   


Shihan Andrzej Pierzchała i Sensei Tomasz Mrowiec. Foto Radosław Dyduch

Dnia 7 października 2023 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com- Com Zone w Krakowie, odbyło się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite, z udziałem przeszło 290 osób, w tym m.in. przedstawicieli Niemiec, Norwegii, Estonii i Węgier. W całodziennym szkoleniu adresowanym do szefów ośrodków, kierowników wyszkolenia technicznego, sędziów, czarnych pasów oraz szerokiej kadry zawodniczej juniorów i seniorów nie zabrakło silnej- przeszło 30 osobowej reprezentacji naszego Klubu. Pod kierownictwem Hanshi Jana Dyducha 8 dan, zajęcia specjalistyczne prowadzili wybitni i utytułowani trenerzy OYAMA Karate: Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan (Kraków) i Shihan Rafał Majda 6 dan (Jelenia Góra).
W czasie ceremonii otwarcia Seminarium, Hanshi Dyduch przedstawił program mityngu, prowadzących zajęcia i cel poszczególnych zajęć.


Rozpoczęcie Seminarium w Krakowie. Foto Radosław Dyduch

Pierwsze dwa treningi przeprowadził Shihan Andrzej Pierzchała, ucząc technik ręcznych i nożnych oraz ich kombinacji z użyciem tarcz tajskich.     


Sempai Joanna Kożlak i Sempai Karolina Samolej. Foto Radosław Dyduch

Po przerwie, w ramach wprowadzenia do nowych przepisów w Kumite, Shihan Rafał Majda zrealizował zajęcia poświęcone zaawansowanym kopnięciom.


Albertyna Półtorak i Alicja Stopa. Foto Radosław Dyduch

Na zakończenie Mityngu, Hanshi Jan Dyduch uroczyście wręczył pasy i certyfikaty mistrzowskie m.in. 9 reprezentantom Krakowskiego Klubu OYAMA- uczestnikom XX Ogólnopolskiego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego Oyama Karate w Polsce, które odbyło się w Krakowie w dniach 3-4 czerwca 2023 r.


Nasi zdobywcy czarnych pasów z Hanshi Dyduchem i Shihan Pierzchałą.
Foto Radosław Dyduch

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!
Foto serwis Seminarium wykonał Sensei Radosław Dyduch 2 dan.

 

Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA