krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

WRACAMY NA TRENINGI!

Kraków, 16.04.2021


Foto arch. Radosław Dyduch

 

  


Od: Jan Dyduch, prezes Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA
Do: Członkowie Klubu i ich Rodzice

Kraków, 16.04.2021 r.

SZANOWNI RODZICE!
OSU!, Drodzy Sensei i Sempai

 
   W imieniu Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA uprzejmie informuję, że najnowsze rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów przywraca nam możliwość prowadzenia treningów i współzawodnictwa sportowego począwszy od dnia 19.04.2021 r. Pragnę podkreślić, że KK OYAMA posiada wymagane licencje polskich związków sportowych oraz wsparcie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa w zakresie prowadzenia działalności sportowo-szkoleniowej przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Powrót do wspólnych treningów jest także możliwy dzięki przychylności dyrekcji szkół!.

UWAGA:

  1. Po przerwie, przy obecnej pogodzie, niektóre sale WF mogą mieć niższą temperaturę niż zwykle. Z tego powodu, prosimy aby na trening wszyscy byli zaopatrzeni dodatkowo w obuwie sportowe, koszulki/ocieplacze lub dresy.
  2. W przypadku ewentualnego zawieszenia zajęć sportowych w danej jednostce oświatowej, nasi członkowie będą mogli kontynuować treningi w innej szkole na dotychczasowych zasadach.
  3. Osoby przebywające na kwarantannie będą mogły swobodnie korzystać z nagranych treningów i pogadanek zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

Będziemy Państwa na bieżąco informować na temat warunków prowadzenia treningów w naszym Klubie.

Pozdrawiam i życzę pomyślności, OSU!
 
Hanshi Jan Dyduch
wraz z kadrą Instruktorską Klubu

 

Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA