krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

PRZYBYŁO NAM DANÓW!


Sensei Krzysztof Socha 3 dan w czasie egzaminu mistrzowskiego.
Foto Radosław Dyduch


W Centralnym Dojo w Krakowie, w SP 130, na os. Oświecenia, miała miejsce tradycyjna uroczystość „pasowania” naszych zawodniczek i zawodników z okazji wręczenia im czarnych pasów i certyfikatów mistrzowskich. W ceremonii wzięli udział: Hanshi Jan Dyduch 8 dan, Sensei Stefan Więckowski 4 dan, Sensei Cezary Stolcman 3 dan i Sensei Edyta Majcherczyk 3 dan.

Przypomnijmy, że w Krakowie, w dniach 8-10.10.2021 roku odbyło się 19. Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne OYAMA PFK z okazji XXX LECIA OYAMA KARATE W POLSCE (1991-2021). Jego organizatorem był Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Miasta Kraków.


Egzamin mistrzowski 2021. Foto Radosław Dyduch

W dwudniowym egzaminie mistrzowskim wzięło udział przeszło 180 trenerów, instruktorów i zawodników z Polski, Estonii, Niemiec, Rosji i Węgier. Nie zabrakło też przedstawicieli naszego Klubu, którzy świetnie wypadli w testach technicznych oraz w walkach. Dziewiątka naszych reprezentantów szczególnie ciężko i systematycznie trenowała przez ostatnie 2 lata pod okiem Hanshi Jana Dyducha 8 dan (Kumite) oraz Shihan Andrzeja Pierzchały 7 dan (Kata) przy pełnym wsparciu Grupy Zaawansowanej, OSU!


Na zdjęciu, od lewej do prawej: Krzysztof Kuc 2 dan, Anna Wójcik 1 dan, Ewa Brzezińska 1 dan, Edyta Majcherczyk 3 dan,
Krzysztof Socha 3 dan, Michał Gąsierkiewicz 1 dan, Miłosz Milej 1 dan, Grzegorz Grzyb 1 dan i Łukasz Stelmaszczuk 1 dan.
Foto. Jan Dyduch

SERDECZNIE GRATULUJEMY NADANYCH STOPNI, OSU!

 
 


Copyright - 2023 - Krakowski Klub OYAMA