krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

OBÓZ W JAROSŁAWCU


foto arch. Radosław Dyduch

Rozpoczął się 32. Krakowski Obóz Oyama Karate nad morzem. Po nocnej podróży pociągiem w zarezerwowanych przedziałach i szybkim przejeździe autokarami ze Sławna do Jarosławca, nasze koleżanki i kolegów powitał Bałtyk oraz wyśmienita pogoda!
Krakowianie mieszkają w Ośrodku Wypoczynkowym „Rafa”, 150 m od morza z szeroką, piaszczystą plażą, na terenie dużego ogrodzonego i monitorowanego terenu. Na miejscu mają kuchnię i całodzienne posiłki. Do ich dyspozycji jest boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, kryty basen z podgrzewaną wodą, dwie hale sportowe oraz sale treningowe, telewizyjna i dyskotekowa.


Kryty basen do codziennego użytku. Foto arch. Radosław Dyduch


W trakcie obozu realizowany jest różnorodny program szkoleniowy. Treningi odbywają się 2-3 razy dziennie w grupach, według wieku i poziomu zaawansowania uczestników, w sali sportowej, na boisku lub na plaży. Do tego dochodzą kąpiele w morzu lub w krytym basenie i wycieczki.


Miejsce treningów. Foto arch. Radosław Dyduch

Kadrę obozu stanowią wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy – trenerzy oraz instruktorzy klubowi, utytułowani mistrzowie Oyama karate: Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan, Sensei: Robert Bretner 4 dan, Stefan Więckowski 4 dan, Edyta Majcherczyk 3 dan, Radosław Dyduch 2 dan, Piotr Król 1 dan, Ewa Brzezińska 1 dan i Anna Wójcik 1 dan


Zajęcia w morzu, foto arch. Radosław Dyduch

Na obozie w Jarosławcu prowadzony jest program edukacyjno-sportowy SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM, a w nim: zajęcia z profilaktyki kryminalnej, profilaktyki uzależnień, treningi samoobrony wobec agresji fizycznej i warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej.

ZADANIE JEST FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA

 

 

ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU NAD MORZEM, OSU!

Copyright - 2022 - Krakowski Klub OYAMA