krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

KOŃCZYMY SEZON 2023/2024!

Hanshi Jan Dyduch 9 dan


 

OSU!, Koleżanki i Koledzy
Szanowni Rodzice!

W imieniu Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA pragnę serdecznie podziękować za owocną współpracę i pogratulować znaczących osiągnięć w minionym sezonie. OSU!    

Pomimo burzliwych przemian społeczno-politycznych i ekonomicznych pomyślnie zrealizowaliśmy swoje projekty sportowo-szkoleniowe oraz edukacyjne, na czele z programem „Sport przeciw wykluczeniom”. Większość naszych uczniów zdała egzaminy na stopnie szkoleniowe KYU w czasie trzech sesji egzaminacyjnych. Liczni trenerzy, instruktorzy i zaawansowani zawodnicy Krakowskiego Klubu OYAMA doskonalili się w czasie ogólnopolskich seminariów w Krakowie (2023) i Jeleniej Górze (2024), w trakcie których, aż 13 naszych koleżanek i kolegów zostało uhonorowanych certyfikatami i pasami mistrzowskimi DAN. 

Reprezentanci KK OYAMA zdobyli również wiele medali i pucharów zawodów lokalnych, makroregionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Puchar Polski OYAMA TOP, w Jeleniej Górze (2023), Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN Karate w Kumite, w Radomiu (2024), Mistrzostwa Świata w Full Contact Karate, w Kanadzie (2024) i Mistrzostwa Europy IKON, w Białymstoku (2024) dostarczyły nam bardzo dużo satysfakcji z powodu świetnej postawy naszych zawodniczek i zawodników.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU!

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!
Przed nami 34. Krakowski Obóz Oyama Karate w Wiciach nad morzem,

czas wakacji i urlopów.

ŻYCZYMY WAM DUŻO ZDROWIA I UDANEGO WYPOCZYNKU, OSU!


Hanshi Jan Dyduch
z Zarządem i Kadrą Instruktorską
     Krakowskiego Klubu OYAMA

Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA