krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

SUKCES W PUCHARZE POLSKI „OYAMA CUP”
Złoto Aleksandry Brody i Łukasza Kwapienia!


Krzysztof Kuc w ataku. Foto Radosław Dyduch

Dnia 24 marca 2018 r. w Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Rzeszowie odbył się II Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown, w którym wzięło udział przeszło 40 zawodniczek i zawodników z 26 klubów OYAMA PFK. Gospodarzem imprezy był Klub Sportowy OYAMA Rzeszów na czele z Sensei Patrycjuszem Mostkiem 4 dan. Puchar Polski stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

Ola Broda zdobywa złoto. Fot. Radosław Dyduch


Duży sukces odniosła dwójka naszych seniorów: Aleksandra Broda (kat. do 65 kg.) i Łukasz Kwapień (kat. do 90 kg.), którzy szybko i jednoznacznie zdobyli złote medale w tej prestiżowej konkurencji.

Łukasz Kwapień zwyciężył w kategorii półciężkiej. Fot. Radosław Dyduch


Nasza utytułowana zawodniczka- Justyna Cyrulik (kat. powyżej 65 kg.) tym razem musiała zadowolić się II miejscem, pechowo przegrywając różnicą wagi ciała z zawodniczką z Katowic. Czwarty reprezentant KKO- Krzysztof Kuc (kat. do 70 kg.) po zaciętym i wyrównanym pojedynku odpadł w ćwierćfinale z bardzo dobrze dysponowanym rywalem z Piotrkowa Trybunalskiego. Opiekunem naszych zawodników w Rzeszowie był Sensei Maciej Burnetko 2 dan.

Justyna Cyrulik wykonuje mae-geri-chudan. Fot. Radosław Dyduch


Zawody odbyły się pod patronatem Prezesa Zarządu OYAMA PFK, Hanshi Jana Dyducha. W OYAMA CUP wzięli także udział inni krakowianie na czele z Shihan Andrzejem Pierzchałą 7 dan, Wiceprezesem OYAMA IKF oraz Sensei Robertem Bretnerem 4 dan, pełniącym obowiązki sędziego maty. Fotoreportaż zrealizował Wiceprezes naszego klubu Sensei Radosław Dyduch 1 dan.

Nasi reprezentanci w Knockdown. fot. Radosław Dyduch

 

W trakcie imprezy, trzyosobowa reprezentacja Krakowskiego Klubu OYAMA, w składzie: Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan, Sensei Maciej Burnetko 2 dan i Sensei Łukasz Kwapień 1 dan, wykonała nowe formy walki- Kumite No Kata 1 i 3, w ramach pokazowej konkurencji KATA ZESPOŁOWE. Gratulujemy udanego występu, OSU!

Krakowianie prezentują kata walki. fot. Radosław Dyduch  

 

WYNIKI KATEGORII Z UDZIAŁEM NASZYCH MEDALISTÓW


Seniorki, -65 kg
 1. Broda Aleksandra, Kraków Oyama
 2. Pasternak Kinga, Kraków KAS
 3. Bajrasz Klaudia, Rzeszów

Seniorki, +65 kg,
 1. Rożek Angelika, Katowice Goliat
 2. Cyrulik Justyna, Kraków Oyama

Seniorzy, -90 kg
 1. Kwapień Łukasz, Kraków Oyama
 2. Chrustowicz Tomasz, Warszawa
 3. Abratkiewicz Paweł, Piotrków Trybunalski

SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU!


Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA