klauzula informacyjna RODO

Sukces Krakowian w Mistrzostwach Polski
Złoto dla Anny Jermaków, Dominika Rzepki i Marcina Karlikowskiego !

Anna Jermaków - Najlepsza Zawodniczka Mistrzostw Polski, foto: Radosław Dyduch

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszego klubu w XV Mistrzostwach Polski Seniorów OYAMA PFK w konkurencji Knockdown w Wadowicach, którzy zdobyli aż 6 medali, w tym: 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe. Złoto wywalczyli: Anna Jermaków, Dominik Rzepka i Marcin Karlikowski, srebro: Piotr Pawlicki, a brąz: Aneta Jemioł oraz Mateusz Klocek. Ania Jermaków została dodatkowo uhonorowana pucharem dla Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw Polski !

Serdecznie gratulujemy, OSU !

Zwycięski pojedynek Dominika Rzepki, foto: Radosław Dyduch

W Wadowicach odbyły się XV Mistrzostwa Polski Seniorów OYAMA PFK w konkurencji Knockdown oraz Ogólnopolski Turniej Seniorów Oyama Karate w konkurencji Semi-knockdown pod patronatem OYAMA Polskiej Federacji Karate oraz Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Organizatorem tej bardzo udanej imprezy był Małopolski Klub Karate z Sensei Jackiem Kasperkiem 3 dan na czele. W zawodach wystartowało blisko 90 seniorek i seniorów z 20 klubów Oyama karate i 2 klubów Kyokushin-Tezuka Group. Sędzią Głównym był Sensei Paweł Pajdak 4 dan (Sosnowiec).

Mateusz Klocek w walce z Dawidem Kiszyckim, foto: Radosław Dyduch

Ze strony Krakowskiego Klubu OYAMA, w imprezie wzięli udział zawodnicy konkurencji knockdown: Anna Jermaków, Aneta Jemioł, debiutujący Dawid Szafrański, Piotr Pawlicki, Dominik Rzepka, Mateusz Klocek i Marcin Karlikowski, a także trenerzy: Hanshi Jan Dyduch 8 dan, Shihan Andrzej Pierzchała 5 dan oraz Sensei Ireneusz Kurnik 3 dan. Obowiązki sędziego wypełniał licencjonowany arbiter maty: Sensei Robert Bretner 3 dan.

Nasi medaliści i trenerzy, foto: Radosław Dyduch

Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw Polski został uznany Łukasz Światowski z Sosnowca, który z pośród złotych medalistów, zdobył w pojedynkach największą liczbę punktów. Tytuł Najlepszej Zawodniczki przypadł natomiast Annie Jermaków z Krakowskiego Klubu OYAMA, która po wyrównanym pojedynku, wygrała w finale z utytułowaną Anną Kołodziej-Plewką z Lublińca.