krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970


biuro@oyama-krakow.pl
PRZED ESTONIĄ I DOBCZYCAMI
 

Justyna Cyrulik i Michał Juźwiak
 
 
W minioną sobotę, w Lachowicach k. Suchej Beskidzkiej odbył się trening naszej kadry w ramach weekendowych zgrupowań przed Mistrzostwami Europy w Estonii /12.11.2017/ i Pucharem Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Dobczycach /21.10.2017/. 
 
 
Na urokliwej łące.

 
Po okresie intensywnych deszczy pogoda była idealna. Trening odbył się w pięknej jesiennej scenerii na zboczach Solniska. Zajęcia specjalistyczne, m.in. z użyciem tarcz, przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan. 
 
 
 
Uczestnicy treningu w Lachowicach, foto: Jan Dyduch
 
 
 
W zajęciach udział wzięli: /od lewej/: Justyna Cyrulik, Bartłomiej Potępa, Michał Juźwiak, Krzysztof Kuc, Miłosz Milej, Alicja Milej i Angelika Tucznio. Na zakończenie zgrupowania, nasi reprezentanci zjedli obiad w „Karczmie Rzym” w Suchej Beskidzkiej. 
                                          
Trzymamy kciuki za 16 naszych zawodniczek i zawodników z konkurencji Lekki Kontakt oraz Semi-Knockdown w Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Dobczycach. W tygodniach poprzedzających ME w Estonii, trójka naszych reprezentantów w konkurencji Knockdown (Justyna Cyrulik, Krzysztof Kuc i Michał Juźwiak/ skoncentruje się na doskonaleniu taktyki walki i utrzymaniu dobrej dyspozycji psycho-fizycznej, OSU!


 
ŻYCZYMY SUKCESÓW, OSU!
 
Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA