biuro@oyama-krakow.pl

klauzula informacyjna RODO

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY W 2018 ROKU

To był najlepszy sezon Aleksandry Brody!

Zarząd Krakowskiego Klub OYAMA ogłosił wyniki konkursu na najlepszych zawodników naszego stowarzyszenia w 2018 r. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Aleksandra Broda (U23), Michał Juźwiak (U23), Michał Gąsierkiewicz (Junior) i Karolina Samolej (Juniorka Młodsza)

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!

Puchar Europy OYAMA IKF w Radomiu. Foto Radosław Dyduch

Warto przypomnieć, że KKO zajął 1 miejsce w ogólnopolskim Rankingu OYAMA PFK w kategorii Najlepszych Klubów w Polsce w 2018 roku. Indywidualnie: Aleksandra Broda zajęła 1 miejsce w kategorii Najlepszych Seniorek, a Michał Juźwiak zajął 3 miejsce w kategorii Najlepszych Seniorów. Brawo, OSU!
Trenerem kadry Seniorów i Juniorów jest Hanshi Jan Dyduch 8 dan a trenerami naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek: Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan i Sensei Maciej Burnetko 2 dan we współpracy z Sensei Edytą Majcherczyk 2 dan.

Jedno ze zgrupowań kadry w Beskidach. Foto Radosław Dyduch

Na świetny wynik drużynowy, jak co roku, złożyły się osiągnięcia seniorów i juniorów w konkurencjach walki, poprzedzone solidnymi treningami w Krakowie i Lachowicach. Wszyscy laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe puchary z rąk Hanshi Jana Dyducha w czasie uroczystej ceremonii wręczenia nagród w finale XVIII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate Dzieci SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM, w dniu 16 marca 2019 r.

Laureaci konkursu i ich wyniki w zawodach

Aleksandra Broda. Młodzieżowiec (U23)

1. Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown, Rzeszów
2. XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Knockdown, Jelenia Góra
1. Otwarty Puchar Europy OYAMA PFK w Knockdown, Radom
1. Najlepsza Seniorka w Polsce w Rankingu OYAMA PFK w 2018 r.

Michał Juźwiak. Młodzieżowiec (U23)

1. XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Knockdown, Jelenia Góra
3. Najlepszy Senior w Polsce w Rankingu OYAMA PFK w 2018 r.

Michał Gąsierkiewicz. Junior (14-16 lat)

2. Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w w Semi-Knockdown, Sosnowiec
1. Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Semi-Knockdown, Wieliczka
3. Otwarty Puchar Europy OYAMA PFK w Semi-knockdown, Radom

Karolina Samolej. Juniorka Młodsza (12-14 lat)

2. Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Lekkim Kontakcie, Sosnowiec