krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

XXIX OBÓZ OYAMA KARATE 
W DARŁÓWKU


foto: Radosław Dyduch
 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 29 Obozie Oyama Karate w Darłówku nad morzem. Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”, sfinansowanych przez Gminę Miejską Kraków, OSU!

 

 

 
    

TERMIN: 24 czerwca – 7 lipca 2018 r. (Wyjazd pociągiem z Krakowa: 24.06.18 r., powrót do Krakowa: 07.07.18 r.).

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Kielnia” w Darłówku Zachodnim, w pięknym sosnowym lesie, tuż nad czystym morzem, z bardzo szeroką piaszczystą plażą, unikalny mikroklimat!


NOCLEGI: W dwóch pawilonach, w pokojach 3-4 osobowych z balkonami oraz łazienkami wyposażonymi  w  prysznice z ciepłą i zimną wodą. Do dyspozycji: tapczaniki z kompletem pościeli, szafki nocne, dwie szafy ubraniowe. Cały ośrodek jest ogrodzony, oświetlony i bezpieczny.

WYŻYWIENIE: Śniadania, obiady + podwieczorki oraz kolacje na miejscu, w stołówce ośrodka.

BAZA: Boisko, hala sportowa, zielone tereny do gier zespołowych i treningów karate, dyskoteka, plaża ok. 30 metrów od granicy ośrodka. W pobliżu kościół, sklepy spożywcze, mała gastronomia, poczta, telefon.

 


Zajęcia w morzu, foto Radosław Dyduch


KADRA: Wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy – trenerzy klubowi, utytułowani mistrzowie Oyama karate: Shihan Andrzej Pierzchała 7 DAN, Sensei: Robert Bretner 4 DAN, Stefan Więckowski 4 DAN, Edyta Majcherczyk 2 DAN,  Maciej Burnetko 2 DAN, Krzysztof Socha 2 DAN, Bartłomiej Potępa 2 DAN, Krzysztof Kuc 1 DAN, Łukasz Kwapień 1 DAN,  Aleksandra Broda 1 DAN, Radosław Dyduch 1 DAN oraz Michał Juźwiak 1 Kyu (aktualny Mistrz Europy OYAMA IKF).Hala naszych porannych treningów, foto: Radosław Dyduch

 
PROGRAM: W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program szkoleniowy  (patrz: na odwrocie):Treningi karate 1- 2 razy dziennie, nauka nowego materiału, taktyka walki, zajęcia w hali sportowej, na boisku lub na plaży, kąpiele w morzu i wycieczki.                                                  

Treningi i egzaminy. Treningi w grupach, według wieku, poziomu zaawansowania uczestników i ich zainteresowań. Zainteresowane osoby będą mogły podejść do egzaminu na kolejne stopnie kyu.
 
 

Zwiedzanie jednostki ratownictwa morskiego, foto. Radosław Dyduch
 
 
PODRÓŻ: Zorganizowany przejazd pociągiem na trasie Kraków-Sławno-Kraków, w zarezerwowanych przedziałach, z miejscami do siedzenia. Ze Sławna do Darłówka (i z powrotem) przejazd wynajętymi autokarami (ok.20 km).
 
 

W porcie w Darłówku przed wycieczką żaglowcem, foto. Radosław Dyduch


KOSZT: 1690 zł - płatne w dwóch ratach na konto klubu (w cenie obozu: przejazdy pociągiem, autokarami,
noclegi i całodzienne wyżywienie, całodobowa opieka wychowawcza i medyczna, profesjonalne szkolenie,
wycieczki, ubezpieczenie, pamiątkowy podkoszulek).


Pierwsza rata - 700 zł., jest kwotą gwarancyjną, płatna na konto klubu, przy zapisie.


Druga rata - 990 zł., płatna do dnia 18.05.18 r. Dla rodzeństwa- zniżka 50 zł od uczestnika.

ZAPISY: Należy pilnie zarezerwować miejsce u swojego instruktora, a następnie bezzwłocznie wpłacić na konto klubu I ratę. Na podstawie okazanego dowodu wpłaty, instruktor wyda kartę uczestnika oraz kartę kwalifikacyjną ( nowy wymóg MEN), które należy dokładnie wypełnić i zwrócić najpóźniej do dnia 04.05.18 r. Po treningu na plaży, foto Radosław Dyduch
 

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenia i rachunki.
 

 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
 

Galerie zdjęć z obozu w Darłówku:

http://oyama-foto.pl/#/content/OYAMA%20KARATE/link%20obozowy/

 

   
 Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan w trakcie treningu samoobrony.
 

 


W czasie tegorocznego obozu będzie realizowany
RÓŻNORODNY PROGRAM SZKOLENIOWY:

 

1. Zajęcia z profilaktyki kryminalnej

Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie mogą pojawić się w domu, w drodze do szkoły, w parku, na podwórku, w bezpośrednich kontaktach z obcymi, przez Internet czy telefon. Będą szkoleni w zakresie celowych zachowań w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, kradzieży, pobicia, molestowania seksualnego czy porwania. Poznają także swoje prawa i zostaną zaznajomieni z procedurami właściwego postępowania, w przypadku ich łamania.


2. Zajęcia z profilaktyki uzależnień

Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie wiążą się ze spożywaniem alkoholu oraz z zażywaniem narkotyków i innych środków psychoaktywnych (dopalacze).


3. Treningi samoobrony wobec agresji fizycznej

Uczestnicy obozu będą się uczyć pożądanych postaw i zachowań wobec rozpoznanego  zagrożenia, połączonego z nieuniknioną agresją fizyczną ze strony rówieśników lub osób starszych. Dzieci i młodzież będą szkoleni w opanowaniu skutecznych technik przemieszczania się, obrony i skutecznego odparcia ataku.

4. Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej 

Uświadomienie uczestnikom obozu odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Podkreślanie konieczności udzielenia innym pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci i młodzież będą szkoleni w zakresie standardowych zachowań w sytuacjach kryzysowych. Zostanie przeprowadzony podstawowy kurs o uszkodzeniach ciała i kontuzjach. Prosta i szybka pomoc przy zasłabnięciu czy zadławieniu.CIEKAWE I PRAKTYCZNE ZAJĘCIA SZKOLENIOWE NASZEGO OBOZU,
BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ DZIĘKI FINANSOWEMU WSPARCIU
GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW,
W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU „SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU! 

 

 

Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA