krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

 

31. KRAKOWSKI OBÓZ OYAMA KARATE, DARŁÓWKO 2020

 


foto: Radosław Dyduch


Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 31. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Darłówku nad morzem. Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”, sfinansowanych przez Gminę Miejską Kraków, OSU!

 
 

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Kielnia” w Darłówku Zachodnim, w pięknym sosnowym lesie, tuż nad czystym morzem, z bardzo szeroką, piaszczystą plażą, unikalny mikroklimat!

NOCLEGI: W dwóch pawilonach, w pokojach 3-4 osobowych z balkonami oraz łazienkami wyposażonymi w prysznice z ciepłą i zimną wodą. Do dyspozycji: tapczany z kompletem pościeli, szafki nocne, szafy ubraniowe. Cały ośrodek jest ogrodzony, oświetlony i bezpieczny.

WYŻYWIENIE: Śniadania, obiady + podwieczorki oraz kolacje na miejscu, w stołówce ośrodka. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.BAZA:
Boisko, hala sportowa, zielone tereny do gier zespołowych i treningów karate, dyskoteka, plaża ok. 30 metrów od granicy ośrodka. W pobliżu kościół, sklepy spożywcze, mała gastronomia, basen, poczta, telefon.

 Hala naszych porannych treningów, foto: Radosław Dyduch

 


KADRA:
Wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy – trenerzy klubowi, utytułowani mistrzowie Oyama karate: Shihan Andrzej Pierzchała 7 DAN, Sensei: Robert Bretner 4 DAN, Stefan Więckowski 4 DAN, Edyta Majcherczyk 2 DAN, Maciej Burnetko 2 DAN, Krzysztof Socha 2 DAN, Bartłomiej Potępa 2 DAN, Łukasz Kwapień 2 DAN, Radosław Dyduch 2 DAN, Aleksandra Broda 1 DAN, Krzysztof Kuc 1 DAN i Michał Juźwiak 1 DAN.PROGRAM: W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program szkoleniowy (patrz poniżej): Treningi karate 1- 2 razy dziennie, nauka nowego materiału, taktyka walki, zajęcia w hali sportowej, na boisku lub na plaży, kąpiele w morzu i wycieczki.

Treningi i egzaminy. Treningi w grupach, według wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Zainteresowane osoby będą mogły podejść do egzaminu na kolejne stopnie kyu.  Kąpiel w basenie tuż obok ośrodka. Foto. Radosław Dyduch
 

KOSZT: 1790 zł - płatne w dwóch ratach na konto klubu (w cenie obozu: przejazdy pociągiem, autokarami, noclegi i całodzienne wyżywienie, całodobowa opieka wychowawcza i medyczna, profesjonalne szkolenie, wycieczki, ubezpieczenie i pamiątkowy podkoszulek).

Pierwsza rata - 800 zł., jest kwotą gwarancyjną, płatna na konto klubu, przy zapisie.

Druga rata 990 zł., płatna do dnia 15.05.2020 r. Dla rodzeństwa- zniżka 50 zł od uczestnika.

ZAPISY: Należy pilnie zarezerwować miejsce u swojego instruktora, a następnie wpłacić na konto klubu I ratę. Na tej podstawie, instruktor wyda kartę uczestnika oraz kartę kwalifikacyjną (wymóg MEN), które należy dokładnie wypełnić i zwrócić najpóźniej do dnia 30.04.20 r.

PODRÓŻ: Zorganizowany przejazd pociągiem na trasie Kraków-Sławno-Kraków, w zarezerwowanych przedziałach, z miejscami do siedzenia. Ze Sławna do Darłówka (i z powrotem) przejazd wynajętymi autokarami (ok.20 km). 
 


W porcie w Darłówku przed wycieczką żaglowcem, foto. Radosław Dyduch


Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenia i rachunki.
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!
 HANSHI JAN DYDUCH 8 DAN Z KADRĄ INSTRUKTORSKĄ 

 

W czasie tegorocznego obozu będzie realizowany 
RÓŻNORODNY PROGRAM SZKOLENIOWY:

 


Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan w trakcie treningu samoobrony.
 

 1. Zajęcia z profilaktyki kryminalnej
  Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie mogą pojawić się w domu, w drodze do szkoły, w parku, na podwórku, w bezpośrednich kontaktach z obcymi, przez Internet czy telefon. Będą szkoleni w zakresie celowych zachowań w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, kradzieży, pobicia, molestowania seksualnego czy porwania. Poznają także swoje prawa i zostaną zaznajomieni z procedurami właściwego postępowania, w przypadku ich łamania.

 2. Zajęcia z profilaktyki uzależnień
  Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie wiążą się ze spożywaniem alkoholu oraz z zażywaniem narkotyków i innych środków psychoaktywnych (dopalacze).

 3. Treningi samoobrony wobec agresji fizycznej
  Uczestnicy obozu będą się uczyć pożądanych postaw i zachowań wobec rozpoznanego  zagrożenia, połączonego z nieuniknioną agresją fizyczną ze strony rówieśników lub osób starszych. Dzieci i młodzież będą szkoleni w opanowaniu skutecznych technik przemieszczania się, obrony i skutecznego odparcia ataku.

 4. Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej 
  Uświadomienie uczestnikom obozu odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Podkreślanie konieczności udzielenia innym pierwszej pomocy przedmedycznej.
  Dzieci i młodzież będą szkoleni w zakresie standardowych zachowań w sytuacjach kryzysowych. Zostanie przeprowadzony podstawowy kurs o uszkodzeniach ciała i kontuzjach. Prosta i szybka pomoc przy zasłabnięciu czy zadławieniu.CIEKAWE I PRAKTYCZNE ZAJĘCIA SZKOLENIOWE NASZEGO OBOZU,
BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ DZIĘKI FINANSOWEMU WSPARCIU
GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW, W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU
„SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU! 

 

 

Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA