krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

 

TRENINGI SPORTOWE BEZ ZMIAN!

Kraków, 21.03.2021


Foto arch. Radosław Dyduch

 

Od: Jan Dyduch, prezes Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA
Do: Członkowie Klubu i ich Rodzice

Kraków, 21.03.2021 r.

SZANOWNI RODZICE!

OSU!, Drodzy Sensei i Sempai

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA uprzejmie informuje, że niezależnie od ogólnopolskiego rozszerzenia obostrzeń sanitarnych i ponownego przejścia uczniów z klas 1-3 do zdalnego nauczania, nasze treningi sportowe NADAL MOGĄ SIĘ ODBYWAĆ w szkołach podstawowych przy pełnym zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych!. Jest to możliwe dzięki posiadanym przez nasz klub licencjom polskich związków sportowych i decyzjom dyrekcji szkół.

W dniach 22-31 marca br. (włącznie) będziemy kontynuować planowe zajęcia!

W dniach 1-6 kwietnia br. (włącznie) rozpocznie się regulaminowa przerwa w treningach karate, która przypada na dni wolne od zajęć szkolnych!

Jeśli nie będzie odgórnych przeszkód, to wrócimy na treningi zaraz po przerwie wielkanocnej - w dniach 7 i 8 kwietnia br.

W przypadku ewentualnego zawieszenia zajęć sportowych w danej jednostce oświatowej, nasi członkowie będą mogli kontynuować treningi w innej szkole na dotychczasowych zasadach.

Osoby przebywające na kwarantannie będą mogły swobodnie korzystać z nagranych treningów i pogadanek zamieszczonych na naszej stronie internetowej- w zakładce pn. „WYKAZ ZAJĘĆ ON-LINE”.

Będziemy Państwa na bieżąco informować na temat warunków prowadzenia treningów w naszym Klubie.

Pozdrawiam i życzę pomyślności, OSU!
 
Hanshi Jan Dyduch
wraz z kadrą Instruktorską Klubu

 

Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA