OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM SZKOLENIOWE KUMITE
Konsultacje Kadry Juniorów i Seniorów OYAMA PFK

Rozpoczęcie seminarium.
Foto Radosław Dyduch
W dniu 09.05.2026 r. w hali sportowej w Moszczenicy k. Piotrkowa Trybunalskiego odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowe Kumite połączone z konsultacjami Kadry Juniorów i Seniorów OYAMA PFK, zorganizowane przez Klub Sportowy WASHI na czele z Shihan Dariuszem Szulcem 5 dan. W mityngu udział wzięło przeszło 100 zawodników i instruktorów z 25 ośrodków Oyama karate, w tym piątka z Krakowskiego Klubu OYAMA. Nasze stowarzyszenie reprezentowali: Sensei Radosław Dyduch 3 dan, Wiceprezes Zarządu KKO, Sensei Krzysztof Socha 3 dan, trener kadry oraz zawodnicy: Sempai Karolina Samolej 1 kyu, Sempai Franciszek Dyduch 2 kyu i Sempai Bruno Dyduch 4 kyu.

Karolina Samolej i Franciszek Dyduch.
Foto Radosław Dyduch
Seminarium przeprowadzili Shihan Dariusz Szulc 5 dan (Piotrków Trybunalski) i Shihan Rafał Majda 6 dan (Jelenia Góra). Pierwszy trening poświęcony kombinacjom i ćwiczeniom z użyciem tarcz przeprowadził Shihan Rafał Majda 6 dan. Drugi, ukierunkowany na taktykę walki i kombinacje, zrealizował Shihan Dariusz Szulc 5 dan. Trzeci wypełniły sparingi zadaniowe z zastosowaniem rozwiązań technicznych i taktycznych z dwóch poprzednich treningów.

W trakcie zajęć.
Foto Radosław Dyduch
DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM I PROWADZĄCYM SEMINARIUM
ZA PROFESJONALNE SZKOLENIE ORAZ OWOCNĄ WSPÓLPRACĘ. OSU!


