krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OYAMA KARATE
„O PUCHAR BURMISTRZA SUŁKOWIC”


Bruno Dyduch zdobył I miejsce.
Foto Radosław Dyduch

W dniu 30 maja 2026 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach odbył się II Ogólnopolski Turniej Oyama Karate o Puchar Burmistrza Sułkowic. Wystartowało około 430 zawodniczek i zawodników z 14 ośrodków Oyama karate i Kyokushin karate, w tym 3 juniorów Krakowskiego Klubu OYAMA: Bruno Dyduch, Kaja Gielas i Jakub Nowak.

Organizatorem Turnieju był Sułkowicki Klub Oyama Karate na czele z Sempai Tomaszem Wojdyła 1 Kyu oraz Klub Karate MAWASHI kierowany przez Sensei Sebastiana Wacławskiego 3 dan. Współorganizatorami były: Gmina Sułkowice i Małopolski Klub Karate Oyama.


Rozpoczęcie zawodów

Nasi zawodnicy wystartowali w konkurencji Semi-knockdown, zdobywając dwa medale,  1 złoty - Bruno Dyduch i 1 srebrny- Jakub Nowak. Kaja Gielas po wyrównanych i zaciętych walkach zajęła IV miejsce. 

GRATULUJEMY WYNIKÓW I DOBREJ POSTAWY, OSU!

Krakowski Klub OYAMA reprezentował Wiceprezes Zarządu Radosław Dyduch (3 dan). Sędzią maty był Sensei Robert Bretner 4 dan a trenerem naszych zawodników Sensei Krzysztof Socha 3 dan

DZIĘKUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM, ICH RODZICOM I KIBICOM 
ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ, OSU!

 

Copyright - 2026 - Krakowski Klub OYAMA