krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

32. KRAKOWSKI OBÓZ OYAMA KARATE, JAROSŁAWIEC 2022


foto: Radosław Dyduch

 
Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 32. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Jarosławcu nad morzem, który odbędzie się w terminie: 26 czerwca - 6 lipca 2022 r.  

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „Rafa” w Jarosławcu, 150 m od morza, z szeroką, piaszczystą plażą.

NOCLEGI: W trzech pawilonach, w pokojach 5-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, łóżka piętrowe. Teren ośrodka, to 1 ha ogrodzonego i monitorowanego terenu.

WYŻYWIENIE: Ośrodek posiada własną kuchnie. Podawane są 3 posiłki oraz podwieczorek do obiadu.

BAZA: Boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, huśtawki. Kryty basen z podgrzewaną wodą. Sauna. Hala sportowa (20 m x 12 m x 8 m wyposażona w matę - puzzle). Hala sportowa do gier (20 m x 7 m x 7 m).


Kryty basen do codziennego użytku. Foto Radosław Dyduch


Dwie sale treningowe każda po 200 m kw. Świetlica - sala telewizyjna, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, typu światło – dźwięk (140 m kw.). Darmowa sieć WI-FI. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Całodobowa opieka pielęgniarki. Opieka ratownika na basenie. W pobliżu kościół, sklepy spożywcze, mała gastronomia, poczta i telefon.


Miejsce naszych treningów. Foto Radosław Dyduch


KADRA: Wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy – trenerzy i instruktorzy klubowi, utytułowani mistrzowie Oyama karate: Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan, Sensei: Robert Bretner 4 dan, Stefan Więckowski 4 dan, Edyta Majcherczyk 3 dan, Krzysztof Socha 3 dan, Łukasz Kwapień 2 dan, Bartłomiej Potępa 2 dan, Radosław Dyduch 2 dan, Piotr Król 1 dan, Ewa Brzezińska 1 dan i Michał Hardek 1 kyu.


Zajęcia na pięknej plaży. Foto Radosław Dyduch

PROGRAM: W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program szkoleniowy (w tym edukacyjny, patrz poniżej): Treningi karate 1- 2 razy dziennie, nauka nowego materiału, taktyka walki, zajęcia w sali sportowej, na boisku lub na plaży, kąpiele w krytym basenie, w morzu i wycieczki.


Zajęcia w morzu, foto Radosław Dyduch


Treningi i egzaminy. Treningi w grupach, według wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Zainteresowane osoby będą mogły podejść do egzaminu na kolejne stopnie kyu.

PODRÓŻ: Zorganizowany przejazd pociągiem na trasie Kraków-Sławno-Kraków, w zarezerwowanych przedziałach, z miejscami do siedzenia. Ze Sławna do Jarosławca (i z powrotem) przejazd wynajętymi autokarami (ok.25 km).

KOSZT: 1890 zł - płatne w dwóch ratach na konto klubu (w cenie obozu: przejazdy pociągiem, autokarami, noclegi i całodzienne wyżywienie, całodobowa opieka wychowawcza i medyczna, ubezpieczenie, profesjonalne szkolenia, wycieczki, pamiątkowy podkoszulek).

Pierwsza rata  - 900 zł. jest kwotą gwarancyjną, płatna na konto klubu, przy zapisie.              

Druga rata – 990 zł. płatna do dnia 13.05.2022 r. Dla rodzeństwa- zniżka 50 zł od uczestnika.

ZAPISY: Należy pilnie zarezerwować miejsce u swojego instruktora, a następnie wpłacić na konto klubu I ratę. Na tej podstawie instruktor wyda kartę uczestnika oraz kartę kwalifikacyjną (wymóg MEN), które należy dokładnie wypełnić i zwrócić najpóźniej do dnia 13.05.2022 r.


Napis „OYAMA” utworzony przez uczestników obozu Jarosławiec 2021. Foto Radosław Dyduch


Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenia i rachunki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!


W CZASIE TEGOROCZNEGO OBOZU BĘDZIE TAKŻE REALIZOWANY PROGRAM
  „SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM”


Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan w trakcie nauki samoobrony.
Foto. Radosław Dyduch


1. Zajęcia z profilaktyki kryminalnej

Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie mogą pojawić się w domu, w drodze do szkoły, w parku, na podwórku, w bezpośrednich kontaktach z obcymi, przez Internet czy telefon. Będą szkoleni w zakresie celowych zachowań w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, kradzieży, pobicia, molestowania seksualnego czy porwania. Poznają także swoje prawa i zostaną zaznajomieni z procedurami właściwego postępowania, w przypadku ich łamania.

2. Zajęcia z profilaktyki uzależnień

Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie wiążą się ze spożywaniem alkoholu oraz z zażywaniem narkotyków i innych środków psychoaktywnych (dopalacze).


Sensei Robert Bretner prowadzi pogadankę o dopalaczach. Foto. Radosław Dyduch


3. Treningi samoobrony wobec agresji fizycznej


Uczestnicy obozu będą się uczyć pożądanych postaw i zachowań wobec rozpoznanego zagrożenia połączonego z nieuniknioną agresją fizyczną ze strony rówieśników lub osób starszych. Dzieci i młodzież będą szkoleni w opanowaniu skutecznych technik przemieszczania się, obrony i skutecznego odparcia ataku.

4. Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej  

Uświadomienie uczestnikom obozu odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Podkreślanie konieczności udzielenia innym pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci i młodzież będą szkoleni w zakresie standardowych zachowań w sytuacjach kryzysowych. Zostanie przeprowadzony podstawowy kurs o uszkodzeniach ciała i kontuzjach. Prosta i szybka pomoc przy zasłabnięciu czy zadławieniu.

„SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM”
PROJEKT FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA
SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

Copyright - 2022 - Krakowski Klub OYAMA