krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

31 KRAKOWSKI OBÓZ OYAMA KARATE W JAROSŁAWCU!


foto: Radosław Dyduch

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 31. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Jarosławcu  nad morzem. Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”, sfinansowanych przez Gminę Miejską Kraków, OSU!

 

TERMIN: 19 lipca – 29 lipca 2021 r. (Wyjazd pociągiem z Krakowa: 18.07.21 r., powrót do Krakowa: 30.07.21 r.)

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „Rafa” w Jarosławcu, 150 m od morza, z szeroką, piaszczystą plażą.foto: Radosław Dyduch


NOCLEGI
: W trzech ogrzewanych  pawilonach, w pokojach 5-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, łóżka piętrowe. Teren ośrodka, to 1 ha ogrodzonego i monitorowanego terenu.

WYŻYWIENIE: Ośrodek posiada własną kuchnie. Podawane są 3 posiłki oraz podwieczorek do obiadu.

BAZA: Boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, huśtawki. Kryty basen z podgrzewaną wodą. Sauna. Hala sportowa (20 m x 12 m x 8 m wyposażona w matę - puzzle). Hala sportowa do gier (20 m x 7 m x 7 m). Dwie sale treningowe każda po 200 m kw. Świetlica - sala telewizyjna, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, typu światło – dźwięk (140 m kw.). Darmowa sieć WI-FI. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Całodobowa opieka pielęgniarki. Opieka ratownika na basenie. W pobliżu kościół, sklepy spożywcze, mała gastronomia, poczta i telefon.KADRA
: Wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy – trenerzy i instruktorzy klubowi, utytułowani mistrzowie Oyama karate: Shihan Andrzej Pierzchała 7 DAN, Sensei: Robert Bretner 4 DAN, Stefan Więckowski 4 DAN, Edyta Majcherczyk 2 DAN, Maciej Burnetko 2 DAN, Krzysztof Socha 2 DAN, Bartłomiej Potępa   2 DAN, Łukasz Kwapień 2 DAN, Radosław Dyduch 2 DAN, Krzysztof Kuc 1 DAN i Michał Hardek 1 KYU,

PROGRAM: W trakcie obozu będzie realizowany różnorodny program szkoleniowy  (patrz: poniżej): Treningi karate 1- 2 razy dziennie, nauka nowego materiału, taktyka walki, zajęcia w hali sportowej, na boisku lub na plaży, kąpiele w morzu i wycieczki.

Treningi i egzaminy. Treningi w grupach, według wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Zainteresowane osoby będą mogły podejść do egzaminu na kolejne stopnie kyu.


Po treningu na plaży, foto Radosław Dyduch


PODRÓŻ
: Zorganizowany przejazd pociągiem na trasie Kraków-Sławno-Kraków, w zarezerwowanych przedziałach, z miejscami do siedzenia. Ze Sławna do Jarosławca (i z powrotem) przejazd wynajętymi autokarami (ok.25 km).

KOSZT: 1690 zł - płatne w dwóch ratach na konto klubu (w cenie obozu: przejazdy pociągiem, autokarami, noclegi i całodzienne wyżywienie, całodobowa opieka wychowawcza i medyczna, profesjonalne szkolenia, wycieczki, ubezpieczenie, pamiątkowy podkoszulek).

Pierwsza rata  - 700 zł., jest kwotą gwarancyjną, płatna na konto klubu, przy zapisie.

Druga rata – 990 zł., płatna do dnia 15.05.2021 r. Dla rodzeństwa- zniżka 50 zł od uczestnika.

ZAPISY: Należy pilnie zarezerwować miejsce u swojego instruktora, a następnie wpłacić na konto klubu I ratę.  Na tej podstawie instruktor wyda kartę uczestnika oraz kartę kwalifikacyjną (wymóg MEN), które należy dokładnie wypełnić i zwrócić najpóźniej do dnia 15.05.2021 r.

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenia i rachunki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!
HANSHI JAN DYDUCH 8 DAN Z KADRĄ INSTRUKTORSKĄ


 

W czasie tegorocznego obozu będzie realizowany RÓŻNORODNY PROGRAM SZKOLENIOWY:

 

Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan w trakcie treningu samoobrony

 

1. Zajęcia z profilaktyki kryminalnej

Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie mogą pojawić się w domu, w drodze do szkoły, w parku, na podwórku, w bezpośrednich kontaktach z obcymi, przez Internet czy telefon.
Będą szkoleni w zakresie celowych zachowań w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, kradzieży, pobicia, molestowania seksualnego czy porwania. Poznają także swoje prawa i zostaną zaznajomieni z procedurami właściwego postępowania, w przypadku ich łamania.

2. Zajęcia z profilaktyki uzależnień

Uczestnicy obozu zostaną zapoznani z zagrożeniami, jakie wiążą się ze spożywaniem alkoholu oraz z zażywaniem narkotyków i innych środków psychoaktywnych (dopalacze).

3. Treningi samoobrony wobec agresji fizycznej

Uczestnicy obozu będą się uczyć pożądanych postaw i zachowań wobec rozpoznanego zagrożenia,
połączonego z nieuniknioną agresją fizyczną ze strony rówieśników lub osób starszych. Dzieci i młodzież będą szkoleni w opanowaniu skutecznych technik przemieszczania się, obrony i skutecznego odparcia ataku.

4. Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej  

Uświadomienie uczestnikom obozu odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Podkreślanie konieczności udzielenia innym pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci i młodzież będą szkoleni w zakresie standardowych zachowań w sytuacjach kryzysowych. Zostanie przeprowadzony podstawowy kurs o uszkodzeniach ciała i kontuzjach. Prosta i szybka pomoc przy zasłabnięciu czy zadławieniu.

Uczestnicy programu otrzymują medale za zdobyte umiejętności

 

CIEKAWE I PRAKTYCZNE ZAJĘCIA SZKOLENIOWE NASZEGO OBOZU,
BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ DZIĘKI FINANSOWEMU WSPARCIU GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW,
W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU „SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM”  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

 

 

 

 

Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA