krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

WZNAWIAMY ZAJĘCIA SPW!Witajcie po Wakacjach!

Wraz z nowym rokiem szkolnym tradycyjnie wznawiamy zajęcia naszego programu „Sport przeciw wykluczeniom”. Szczególnie serdecznie witamy wszystkich początkujących, którzy rozpoczynają pierwsze treningi w dniach 15 i 16 września 2021 r. Zapraszamy Was i Waszych Rodziców do zapoznania się z programem naszych zajęć, regulaminem treningów SPW i ich  lokalizacją w sezonie 2021/2022.

W ramach programu będziemy prowadzić:

Zajęcia z profilaktyki kryminalnej
(m.in. o zagrożeniach, jakie mogą pojawić się w domu, w drodze do szkoły, w parku, na podwórku, w bezpośrednich kontaktach z obcymi, przez Internet czy telefon. O celowych zachowaniach w sytuacji zagrożenia terrorystycznego, kradzieży, pobicia, molestowania seksualnego czy porwania).

Zajęcia z profilaktyki uzależnień
( m.in. o zagrożeniach, jakie wiążą się ze spożywaniem alkoholu oraz z zażywaniem narkotyków i innych środków psychoaktywnych (dopalaczy).

Treningi samoobrony wobec agresji fizycznej
( m.in. o pożądanych postawach i zachowaniu wobec nieuniknionej agresji fizycznej ze strony rówieśników lub osób starszych w połączeniu z opanowaniem skutecznych technik przemieszczania się, obrony i skutecznego odparcia ataku)

Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej  
(m.in. szkolenie w zakresie zachowań w sytuacjach kryzysowych. Zostanie przeprowadzony podstawowy kurs o uszkodzeniach ciała i kontuzjach. Prosta i szybka pomoc przy zasłabnięciu czy zadławieniu.)


TE BARDZO CIEKAWE I PRAKTYCZNE ZAJĘCIA
BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ DZIĘKI FINANSOWEMU WSPARCIU MIASTA KRAKOWA,
BARDZO DZIĘKUJEMY!

Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA