klauzula informacyjna RODO

Sukces w USA !
Kiszycki Mistrzem Świata !

Dawid Kiszycki i Tomasz Krysiak

Bardzo dobrze spisali się polscy zawodnicy w Mistrzostwach Świata Kanreikai Karate, w Danbury Connecticut, USA. Dawid Kiszycki w pięknym stylu, wywalczył złoty medal w kategorii ciężkiej, pokonując w finale Kamila Marasa (USA, Kyokushin IFK) a Tomasz Krysiak po zaciętym pojedynku zdobył srebrny medal w kategorii średniej.

Trzeci z naszych reprezentantów, Łukasz Światowski - zdobywca I miejsca w międzynarodowym turnieju YUKAN Ultimate Karate Championships w Kanadzie, Montrealu, w 2009 roku, zajął 4 miejsce w kategorii lekkiej, ulegając w walce o brązowy medal Fredericowi Taylon (USA). Opiekunem sportowym i kierownikiem ekipy był Sensei Robert Bretner 3 dan z Krakowskiego Klubu OYAMA.

Wśród przyjaciół z USA

Polskie reprezentacji towarzyszył także nieoceniony Sensei Robert Małocha 3 dan z USA, który kolejny raz, udzielił daleko idącej pomocy naszemu zespołowi. Bardzo dziękujemy, OSU ! W wolnych chwilach nasi reprezentanci zwiedzali Nowy Jork.

Wyniki, filmy z fragmentami walk z zawodów oraz galeria zdjęć dostępne na oficjalnej stronie gospodarzy: www.kanreikai.com oraz na stronie OYAMA PFK: www.oyama-karate.pl

Serdecznie gratulujemy udanego występu w Ameryce, OSU !