biuro@oyama-krakow.pl

klauzula informacyjna RODO

Sukces naszego klubu !
Dominik Rzepka Najlepszym Seniorem w Polsce

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate ogłosił ranking najlepszych zawodników, klubów i działaczy OYAMA karate w Polsce w minionym roku. Nasz Klub, zajął wysokie II miejsce, potwierdzając kolejny raz, przynależność do ścisłej czołówki wiodących stowarzyszeń sportowych. Warto przypomnieć, że rok temu KKO zdobył III miejsce, a dwa lata temu I miejsce.

Nasz czołowy zawodnik- Sensei Dominik Rzepka 2 dan został uznany najlepszym seniorem ex equo z Łukaszem Łuczyńskim z Kozienic. Serdecznie gratulujemy, OSU !

Lp Klub sportowy Siedziba    Punktacja
1 Śląski Klub Karate GOLIAT Katowice      90 pkt.
2 Krakowski Klub OYAMA Kraków      77 pkt.
3 Zagłębiowski Klub Oyama Karate Sosnowiec      61 pkt.
4 Rzeszowski Klub Oyama Karate Rzeszów      55 pkt.
5 Międzyszkolny UKS Karate Łask      54 pkt.
6 Klub Oyama Karate Lublin Lublin      50 pkt.
7 Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI Piotrków Trybunalski      49 pkt.
8 Jeleniogórski Klub OYAMA Jelenia Góra      40 pkt.
9 Oświęcimski Klub Sportowy Karate Oświęcim      37 pkt.
10 Białostocki Klub Oyama Karate Białystok      32 pkt.

Na ten bardzo wysoki wynik drużynowy, złożyły się świetne występy startujących juniorów i seniorów
w kraju i na arenie międzynarodowej, a także praca naszych szkoleniowców: Hanshi Jana Dyducha 8 dan, Shihan Andrzeja Pierzchały 5 dan
i Sensei Ireneusza Kurnika 3 dan. OSU !

Warto podkreślić, że w rywalizacji sportowej w 2010 roku, wzięło udział 35 stowarzyszeń kultury fizycznej, zrzeszonych w OYAMA PFK. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 197 finalistów międzynarodowych
i ogólnopolskich zawodów sportowych. Wszyscy laureaci Rankingu otrzymają pamiątkowe puchary, a zdobywcy I miejsc w kategoriach Seniorek i Seniorów oraz nagród specjalnych, dodatkowo, nagrody pieniężne.