biuro@oyama-krakow.pl

klauzula informacyjna RODO

SUKCES NASZEGO KLUBU!

Piotr Pawlicki zdobył Mistrzostwo Polski w Białymstoku!, foto: Radosław Dyduch

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate ogłosił ranking najlepszych zawodników, klubów i działaczy OYAMA karate w Polsce w minionym roku. Nasz Klub, zajął wysokie II miejsce, potwierdzając kolejny raz, przynależność do ścisłej czołówki wiodących stowarzyszeń sportowych. Warto przypomnieć, że rok temu KKO również zdobył II miejsce.
Indywidualnie, Sensei Piotr Pawlicki 1 dan zajął 2 miejsce, a Sensei Dominik Rzepka 2 dan został wyróżniony

w kategorii najlepszych seniorów. Podobnie jak rok temu, ranking zdominowali wszechstronni zawodnicy (starty
w mistrzostwach kumite i formach), głównie dzięki udanym występom w kata na ME w Estonii oraz MP w Reszowie.

Lp Klub sportowy Siedziba    Punktacja
1 Śląski Klub Karate GOLIAT Katowice       120pkt.
2 Krakowski Klub OYAMA Kraków      102 pkt.
3 Międzyszkolny Klub Oyama Karate Łask        84 pkt.
4 Zagłębiowski Klub Oyama Karate Sosnowiec        83 pkt.
5 Klub Sportowy Oyama Rzeszów  Rzeszów         82 pkt.
6 Białostocki Klub Oyama Karate Białystok        76 pkt.
7 Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI Piotrków Trybunalski        68 pkt.
8 Lubliniecki klub Oyama Karate Lubliniec        46 pkt.
9 Klub Oyama Karate Lublin Lublin        42 pkt.
10 Nadwiślański Klub Sportów Walki WULKAN Kozienice        39 pkt.

Podobnie jak rok temu, na tak wysoki wynik drużynowy KKO, złożyły się bardzo dobre występy seniorów i juniorów w kraju i na arenie międzynarodowej w kumite, a także praca naszych szkoleniowców z Hanshi Janem Dyduchem
8 dan na czele.

Na Mistrzostwach Polski w Białymstoku byliśmy najlepsi!, foto Radosław Dyduch

Warto podkreślić, że w rywalizacji sportowej w 2011 roku, wzięło udział 36 stowarzyszeń kultury fizycznej, zrzeszonych w OYAMA PFK. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 174 finalistów międzynarodowych
i ogólnopolskich zawodów sportowych. Wszyscy laureaci Rankingu otrzymają pamiątkowe puchary, a zdobywcy
I miejsc w kategoriach Seniorek i Seniorów oraz nagród specjalnych, dodatkowo, nagrody pieniężne.