klauzula informacyjna RODO

Sukces Krakowian w Mistrzostwach Polski

Mateusz Klocek najlepszym zawodnikiem MP w Białymstoku !

Mateusz Klocek, foto: Radosław Dyduch

Duży sukces odnieśli zawodnicy naszego klubu w XVI Mistrzostwach Polski Seniorów Oyama Karate w konkurencjach Knockdown
i Semi-knockdown, którzy wywalczyli 5 medali w tym: 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. Mateusz Klocek zdobył tytuł Mistrza Polski w knockdown,
w kategorii powyżej 80 kg. oraz Puchar dla Najlepszego Zawodnika.

Anna Jermaków obroniła tytuł Mistrzyni Polski z 2010 r.

Złote medale wywalczyli także: Anna Jermaków i Piotr Pawlicki. Srebrny przypadł Marcinowi Karlikowskiemu, a brązowy w konkurencji Semi-knockdown, debiutującemu: Bartłomiejowi Brzezickiemu.

Piotr Pawlicki nowym Mistrzem Polski w kategorii średniej, Foto: Radosław Dyduch

Bardzo dobrze walczyli, ale odpadli w ćwierćfinałach nasi koledzy: Dawid Szafrański, Marcin Golonka i Kamil Siwicki. Warto podkreślić, że do Białegostoku przyjechało 72 czołowych zawodniczek i zawodników,
reprezentujących 21 wiodących klubów Oyama Karate.

Hanshi Jan Dyduch 8 dan z ramienia OYAMA PFK wręczał medale i puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Białystok oraz naszą Federację. Opiekunem sportowym krakowskich zawodników był Sensei Ireneusz Kurnik 3 dan. Kierownikiem ekipy i fotografem zawodów: Radosław Dyduch. Naszą ekipę dopingowała spora grupka kibiców
z utytułowanymi mistrzyniami na czele: Bogusią Wiśniewską- Kaczor, Adą Makselon i Dorotą Iwan na czele. Dziękujemy, OSU !