klauzula informacyjna RODO

Stanisław Bodzak Mistrzem Polski Juniorów !
Udany debiut Aleksandry Brody !

Mistrz Polski Juniorów Stanisław Bodzak. Foto: Radosław Dyduch

Zawodnik Krakowskiego Klubu OYAMA- Stanisław Bodzak w ładnym stylu wywalczył złoty medal XIII Mistrzostw Polski Juniorów OYAMA PFK w konkurencji Semi-knockdown. Nasz utalentowany 15-latek, zwyciężył przeciwników przed czasem. Warto przypomnieć, że pół roku wcześniej, zdobył I miejsce w X Pucharze Polski Juniorów w Jeleniej Górze. Gratulujemy, OSU !

Staszek Bodzak w zwycięskim pojedynku, foto: Radosław Dyduch

Debiutująca w ogólnopolskich zawodach Aleksandra Broda (14 lat), po zaciętym i bardzo wyrównanym pojedynku półfinałowym, różnicą głosów 2:3, przegrała z aktualną Wicemistrzynią Polski i zajęła 3 miejsce. Ola i Stasiu trenują w grupie wyczynowej Hanshi Jana Dyducha 8 dan. W ubiegłym sezonie, ćwiczyli w grupie średnio-zaawansownej, prowadzonej przez Sensei Ireneusza Kurnika 3 dan, OSU !

Ola Broda w akcji, foto: Radosław Dyduch

W turnieju wystartowało 109 zawodniczek i zawodników z 32 klubów karate. Organizatorem Mistrzostw Polski był Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI z Sensei Dariuszem Szulcem 2 dan na czele. Sędzią Głównym był Sensei Paweł Pajdak 4 dan (Sosnowiec). Jednym z arbitrów maty był nasz kolega klubowy- Sensei Robert Bretner 3 dan. Opiekunem krakowskich zawodników był Sensei Ireneusz Kurnik. Finalistów dekorowali m.in.: szef OYAMA PFK- Hanshi Jan Dyduch i Dyrektor OYAMA IKF ds. szkoleniowych- Shihan Andrzej Pierzchała 5 dan. Kierownikiem ekipy, kierowcą oraz fotografem był Radek Dyduch.

SERDECZNIE GRATULUJEMY UDANEGO WYSTĘPU, OSU !

Pełne wyniki Mistrzostw Polski Juniorów w Piotrkowie Trybunalskim znajdują się na : www.oyama-karate.pl