krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON!
 
 
Hanshi Jan Dyduch 8 dan
 
     

Drogie Koleżanki i Koledzy, OSU!
Szanowni Rodzice!

 

    Za nami udany sezon, w tym zdane egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie i mistrzowskie oraz liczne sukcesy medalowe naszych juniorek i juniorów oraz seniorek i seniorów w Pucharze Europy OYAMA IKF, Mistrzostwach Polski oraz w zawodach makroregionalnych Związku. Kolejny raz zdobyliśmy 1 miejsce w ogólnopolskiej punktacji OYAMA PFK w kategorii Najlepszych Klubów Oyama Karate w Polsce. Ponadto Sensei Aleksandra Broda zajęła I miejsce, a Sensei Michał Juźwiak III miejsce w kategorii najlepszych polskich seniorów. Serdecznie Gratulujemy, OSU!

   Dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków zorganizowaliśmy ogólnopolskie mityngi połączone z warsztatami programu „Sport przeciw wykluczeniom”. Braliśmy też udział w centralnych kursach oraz seminariach szkoleniowych w Piotrkowie Trybunalskim czy Chrzanowie, prowadzonych m.in. przez naszych trenerów. Przeprowadziliśmy również planowe-stałe zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom”, XVIII Krakowską Olimpiadę Oyama Karate Dzieci oraz jubileuszowy XXX Krakowski Obóz Oyama Karate w Darłówku. W czasie pobytu nad morzem aktywny wypoczynek łączyliśmy z ciekawymi treningami, nauką samoobrony oraz z udziałem w szkoleniu w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, w pogadankach na temat praw dzieci oraz szkodliwości narkotyków i dopalaczy.

   Rozpoczynamy nowy sezon 2019/2020 z regularnymi treningami, szkoleniami, mityngami oraz ważnymi zawodami sportowymi w kraju i za granicą. Nasi reprezentanci wystąpią w Pucharze Polski OYAMA TOP (Wieliczka 2019), Pucharze Europy WKB (Dębica 2019), Mistrzostwach Polski OYAMA PFK (Wrocław 2020) i w Mistrzostwach Świata (Kanada 2020). Będziemy również walczyć w Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK (Lubliniec 2020), a także w innych zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jak co roku wykaz wszystkich naszych zajęc oraz najważniejsze informacje organizacyjne będziemy publikować na stronie klubu.

 

 

Serdecznie zapraszamy na treningi i życzymy wielu sukcesów, OSU!

 

 

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan
z Kadrą Instruktorską Klubu

 

 

Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA