krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON!
 
 
Hanshi Jan Dyduch 8 dan
 
 

Drogie Koleżanki i Koledzy, OSU!
Szanowni Rodzice!

 

Za nami udany sezon szkoleniowo-sportowy, który wypełniły pracowite treningi, a w ślad za nimi zdane egzaminy na wyższe stopnie uczniowskie. Liczne sukcesy medalowe odnieśli nasi juniorzy i juniorki oraz seniorzy i seniorki w Pucharze Polski Południowej OYAMA PFK (Dobczyce 2017), w Mistrzostwach Europy OYAMA IKF (Estonia 2017), w Pucharze Polski OYAMA CUP (Rzeszów 2018), w Mistrzostwach Polski Południowej Oyama Karate (Sosnowiec 2018) oraz w XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite (Jelenia Góra 2018). Kolejny raz zdobyliśmy bardzo wysokie miejsce w ogólnopolskiej punktacji Federacji w kategorii Najlepszych Klubów Oyama Karate w Polsce, a Sempai Michał Juźwiak zajął III miejsce w kategorii najlepszych polskich seniorów. Gratulujemy, OSU!

Dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków zorganizowaliśmy Ogólnopolskie Seminarium w Kumite (Kraków 2017) i Ogólnopolski Egzamin (Kraków 2018), połączone z warsztatami programu „Sport przeciw wykluczeniom”. Braliśmy udział w centralnych kursach oraz seminariach szkoleniowych w Brennej i Bydgoszczy, prowadzonych przez naszych trenerów. Przeprowadziliśmy również planowe zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom”, XVII Krakowską Olimpiadę Oyama Karate Dzieci oraz niezapomniany XXIX Krakowski Obóz Oyama Karate w Darłówku. W czasie pobytu nad morzem aktywny wypoczynek łączyliśmy z wymagającymi treningami, nauką samoobrony i strzelania z wiatrówki oraz z udziałem w szkoleniu w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej i w ciekawych pogadankach na temat niebezpiecznych dopalaczy.

Rozpoczynamy nowy sezon 2018/2019 z solidnymi treningami, szkoleniami oraz ważnymi zawodami sportowymi w kraju i za granicą. Nasi reprezentanci wystąpią w Pucharze Europy OYAMA IKF (Radom 2018), w Mistrzostwach Polski OYAMA PFK (Kraków 2019). Będziemy również walczyć w Mistrzostwach oraz w Pucharze Makroregionu Południowego OYAMA PFK, a także w wielu zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jak co roku wykaz wszystkich naszych zajęc oraz najważniejsze informacje organizacyjne będziemy publikować na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy na treningi i życzymy wielu sukcesów, OSU!

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan
z Kadrą Instruktorską Klubu

 

 

Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA