biuro@oyama-krakow.pl

klauzula informacyjna RODO

Puchar Polski OYAMA TOP
Bardzo dobry występ krakowian !

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Krakowskiego Klubu OYAMA w Pucharze Polski OYAMA TOP w Lublińcu, w którym wystąpiło blisko 40 czołowych zawodników knockdown, reprezentujących 15 klubów Oyama karate. Nasi reprezentanci wywalczyli 4 medale w tym: 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe ! Niezawodny Roman Oraczko kolejny raz udowodnił swoją wyższość rywalom, jednogłośnie zwyciężając we wszystkich walkach.

Marcin Karlikowski zdobywając srebrny medal,  potwierdził swoją przynależność do ścisłej czołówki najlepszych zawodników  w Polsce.

Brązowe medale zdobyli debiutujący w OYAMA TOP - Jacek Mazurkiewicz i Mateusz Klocek.
Debiutująca w knockdown, Magda Wis przegrała w eliminacjach z póżniejszą mistrzynią kategorii.

Opiekunem naszych zawodników był Sensei Ireneusz Kurnik 3 dan. Obowiązki sędziego maty wykonywał nasz kolega klubowy Sensei Robert Bretner 3 dan.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a walki krakowian w kategoriach lekkich i średniej były porywające i widowiskowe.

Zawody były znakomicie zorganizowane i przeprowadzone. Na ich zakończenie, Shihan Jan Dyduch 7 dan wręczał finalistom imponujące wielkością puchary i nagrody pieniężne