klauzula informacyjna RODO

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI WSCHODNIEJ
W KUMITE

Zacięty pojedynek w Semi-knockdown. Foto Radosław Dyduch

W dniu 23.04.2016 r., w Pionkach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA Karate
w Kumite, które zorganizował Nadwiślański Klub Sportów Walki Wulkan. W konkurencjach Lekki Kontakt
i Semi-knockdown wystartowało aż 257 zawodniczek i zawodników z 19 klubów OYAMA PFK , w tym trzej
przedstawicieli Krakowskiego Klubu OYAMA. Nasi Juniorzy starsi wywalczyli 3 medale po jednym
w każdym kolorze.

Krystian Soja pokonuje Filipa Twardego. Foto. Radosław Dyduch

Krystian Soja wywalczył złoto pokonując w finale kategorii do 75 kg. kolegę klubowego- Filipa Twardego.
Radosław Bielecki wywalczył brąz w kategorii plus 75 kg. Sportowym opiekunem naszych zawodników
był Sensei Maciej Burnetko 1 dan. Zdjęcia z Mistrzostw wykonał Sekretarz KKO, Sempai Radosław Dyduch,
który był także kierownikem ekipy i kierowcą.

Atak Radka Bieleckiego. Foto. Radosław Dyduch.

Mistrzostwa stały na bardzo dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym. Z powodu dużej ilości
startujących, walki toczono na trzech matach do późnych godzin wieczornych. Na zakończenie, nasi
Koledzy otrzymali puchary oraz oryginalne medale zawodów i szczęśliwie wrócili do domu.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU!