biuro@oyama-krakow.pl

klauzula informacyjna RODO

NASZ KLUB ZNÓW NAJLEPSZY W POLSCE!
Wysokie miejsca naszych zawodników!

Ola Broda zdobyła Mistrzostwo Europy oraz Mistrzostwo i Puchar Polski w 2013 roku.

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate ogłosił ranking najlepszych zawodników, klubów i trenerów OYAMA karate
w Polsce w minionym roku. Krakowski Klub OYAMA, ponownie zajął I miejsce, potwierdzając przynależność
do ścisłej czołówki wiodących stowarzyszeń sportowych w Polsce. Aż trójka naszych reprezentantów uplasowała
się na wysokich miejscach tego konkursu. Julia Gibek zajęła I miejsce w kategorii Juniorek, Aleksandra Broda uplasowała
się na II miejscu w kategorii Juniorek Starszych, a Stanisław Bodzak zajął wysokie 3 miejsce w kategorii Seniorów.
Serdecznie gratulujemy, Osu!

INDYWIDUALNE WYNIKI NASZYCH ZAWODNIKÓW W 2013 r.

KATEGORIA JUNIOREK 10-14 LAT

1. Julia Gibek, Kraków, KrakowskiKlub OYAMA

I miejsce – I Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Lekkim-kontakcie, Moszczenica
 I miejsce - Puchar Polski Juniorów Oyama Karate w Lekkim-kontakcie, Lubliniec
 Trener: Hanshi Jan Dyduch 8 Dan

KATEGORIA JUNIOREK 14-18 LAT

2. Aleksandra Broda, Kraków, Krakowski Klub OYAMA.

I miejsce – XV Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Semi-knockdown, Moszczenica
 I miejsce – IV Mistrzostwa Europy Juniorów w Semi-knockdown, Witebsk, Białoruś
 I miejsce – Puchar Polski Juniorów Oyama Karate w Semi-knockdown, Lubliniec

KATEGORIA SENIORÓW

3. Stanisław Bodzak, Kraków, Krakowski Klub OYAMA.

I miejsce - XVIII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Knockdown
I miejsce - XIV Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, Lubliniec

Na ten świetny wynik drużynowy Krakowskiego Klubu OYAMA, złożyły się bardzo dobre występy seniorów
oraz juniorów w kraju i na arenie międzynarodowej  w konkurencjach walki, a także, pełne zaangażowanie grupy
zaawansowanej i całej kadry naszego Klubu. OSU!

Nasi seniorzy i instruktorzy na OYAMA TOP w Lublińcu,
od lewej: A.Pierzchała, M.Klocek, S.Bodzak, R.Misiaszek, K.Socha, J.Cyrulik i J. Dyduch.

Warto podkreślić, że w rywalizacji sportowej w 2013 roku, wzięło udział 36 stowarzyszeń kultury fizycznej, zrzeszonych w OYAMA PFK. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 220 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych. Wszyscy laureaci Rankingu otrzymają pamiątkowe puchary, a zdobywcy I miejsc w kategoriach Seniorek i Seniorów oraz nagród specjalnych, dodatkowo, nagrody pieniężne.