NAJLEPSI ZAWODNICY NASZEGO KLUBU
W 2015 ROKU

To był bardzo udany sezon dla Justyny Cyrulik
Foto Radosław Dyduch

Zarząd Krakowskiego Klub OYAMA ogłosił wyniki plebiscytu na najlepszych zawodników naszego
stowarzyszenia w 2015 r. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli:
Justyna Cyrulik (Seniorka), Roman Misiaszek (Senior), Julia Gibek (Juniorka Starsza)
i Michał Juźwiak (Junior Starszy). SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!

Nasi laureaci i medaliści ostatnich mistrzostw. Foto Radosław Dyduch

Warto podkreślić, że KKO zajął 3 miejsce w ogólnopolskim Rankingu OYAMA PFK w kategorii
Najlepszych Klubów w Polsce w 2015 roku. Indywidualnie: Justyna Cyrulik została uznana Najlepszą
Seniorką w Polsce, a Michał Juźwiak Najlepszym Juniorem Starszym. Ponadto Aleksandra Broda
zajęła 2 miejsce w kategorii Najlepszych Seniorek, a Roman Misiaszek 3 miejsce w kategorii
Najlepszych Seniorów.

Osiągnęliśmy sukces w Pucharze Europy, Wieliczka 2015.
Na zdjęciu ekipa Knockdown.

Na ten bardzo dobry wynik drużynowy, jak co roku, złożyły się świetne występy seniorów i juniorów
w konkurencjach walki. Wszyscy laureaci plebiscytu otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Hanshi Jana
Dyducha w czasie uroczystego powitania medalistów Mistrzostw Świata w Kontaktowym Karate
w Montrealu oraz Mistrzostw Polski Wschodniej OYAMA PFK w Pionkach.

I miejsce- V Puchar Europy IKF Juniorów w Kumite, Wieliczka

I miejsce- Puchar Polski Juniorek Oyama Karate w Knockdown, Piotrków Trybunalski

KATEGORIA JUNIORÓW 14-18 LAT

1. Michał Juźwiak

I miejsce- Puchar Polski Młodzieżowców Oyama Karate w Knockdown, Piotrków Trybunalski

JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY, OSU !