klauzula informacyjna RODO

MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W KUMITE, TARNÓW’2015
Złoty debiut Marcina Ruska!

Zwycięska walka Marcina Ruska. Foto Radosław Dyduch

Dnia 25.04.2015 r., w Tarnowie, w Hali Sportowej TOSiR odbyły się III Mistrzostwa Polski Południowej OYAMA PFK
w konkurencjach Kumite, z udziałem 216 zawodników, reprezentujących 20 klubów, w tym 8 przedstawicieli
Krakowskiego Klubu OYAMA. Nasi Koledzy wywalczyli 4 medale w tym 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe.
Gratulujemy i dziękujemy, OSU! !

Turniej został rozegrany pod patronatem Pana Romana Ciepieli- Prezydenta Tarnowa i Hanshi Jana Dyducha
- Prezesa OYAMA Polskiej Federacji Karate. Organizatorem imprezy był Tarnowski Klub Sportowy OYAMA Karate.

Okrężne kopnięcie Michała Hardka. Foto Radosław Dyduch

Sędzią Głównym był Shihan Paweł Pajdak 5 dan (Sosnowiec), a jednym z arbitrów maty nasz kolega klubowy
Sensei Robert Bretner 4 dan. Mistrzostwa otworzył Hanshi Jan Dyduch 8 dan, który m.in. z Shihan Andrzejem
Pierzchałą 6 dan wręczał także medale na zakończenie imprezy. Sportowym opiekunem naszych zawodników
był Sensei Ireneusz Kurnik 4 dan. Zdjęcia z turnieju wykonał Radosław Dyduch.

Naszych reprezentantów dopingowała liczna grupa rodziców i zawodników na czele z Sensei Maciejem Burnetko
1 dan, Sempai Krzysztofem Kucem 1 kyu i Sempai Aleksandrą Brodą 2 kyu. Serdecznie dziękujemy, OSU!