klauzula informacyjna RODO

MISTRZOSTWA POLSKI W KUMITE, ANDRYCHÓW 2017

ŚWIETNY WYSTĘP NASZYCH ZAWODNIKÓW!

Krzysztof Socha ponownie Mistrzem Polski. Foto Radosław Dyduch

Świetnie spisali się zawodnicy naszego klubu w XXII Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencjach walki
w Andrychowie, którzy zdobyli aż 10 medali w tym: 5 złotych (Knockdown: Krzysztof Socha, Michał Juźwiak
i Justyna Cyrulik, Semi-knockdown: Julia Gibek i Lekki Kontakt: Karolina Samolej) oraz 2 srebrne i 3 brązowe.
Serdecznie gratulujemy sukcesu, OSU!

Rozpoczęcie zawodów. Foto Radosław Dyduch

W dwudniowych Mistrzostwach wystartowało blisko 400 zawodników z 36 klubów karate. Wzięli w nich także
udział przedstawiciele naszego stowarzyszenia z Prezesem Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate -
Hanshi Janem Dyduchem (8 dan) oraz Wiceprezesem OYAMA IKF ds. szkoleniowych – Shihan Andrzejem
Pierzchałą (7 dan) na czele. Obowiązki licencjonowanego sędziego maty wypełniał Wiceprezes KKO,
Sensei Robert Bretner (4 dan). Opiekunem sportowym naszych zawodników był Trener II klasy, Sensei
Maciej Burnetko (2 dan), a autorem fotoreportażu z całej imprezy Wiceprezes KKO Radosław Dyduch (1 dan).

Zwycięski finał Michała Juźwiaka w U22. Foto Radosław Dyduch

Przedpołudniem rozegrano zawody Młodzików (10-12 lat) i Juniorów Młodszych (12-14 lat) w konkurencji
LEKKI KONTAKT z udziałem zawodników naszego klubu. Podopieczni Shihan Pierzchały i Sensei Burnetki,
w większości debiutujący w Mistrzostwach Polski, stoczyli wyrównane i zacięte walki. Najlepiej spisała
się Karolina Samolej, która kolejny raz, w pięknym stylu, wywalczyła złoto oraz Eryk Czarnowski,
który zdobył brąz. Gratulujemy!

Nasza ekipa w Knockdown, Foto: Radosław Dyduch

Po południu rozegrano prestiżową konkurencję KNOCKDOWN. Krakowianie kolejny raz nie zawiedli!.
Krzysztof Socha, Michał Juźwiak i Justyna Cyrulik zdobyli złoto, Dawid Kucab srebro, a debiutanci: Angelika
Tucznio i Krystian Soja brąz. Ponadto Krzysztof Kuc i Łukasz Baran (debiut) zajęli IV miejsca. O wyjątkowym
pechu może mówić ten pierwszy, który będąc świetnie dysponowany, doznał pęknięcia żebra w zwycięskiej
walce eliminacyjnej i musiał zrezygnować z pojedynku o finał.

Julia Gibek obroniła tytuł Mistrzyni Polski. Foto Radosław Dyduch

W niedzielę wystąpiła czwórka juniorek w konkurencji Semi-knockdown. Julia Gibek startująca ostatni raz
w kategorii juniorek starszych, po ładnej i wyrównanej walce, pokonała swoją koleżankę klubową Alicję Milej.
Debiutujące w nowych kategoriach wiekowych: Anna Wójcik i Anna Pawłowicz zajęły wysokie IV miejsca.
Dziękujemy i gratulujemy udanego występu!

Anna Wójcik w akcji. Foto Radosław Dyduch

Nasi medaliści z konkurencji Knockdown i Semi-Knockdown są członkami grupy zaawansowanej, trenującej
cztery razy tygodniowo, pod okiem Hanshi Jana Dyducha, na os. Oświecenia 130. Ponadto biorą udział
w weekendowych wypadach w Beskidy przed Mistrzostwami i Pucharami Polski oraz ważnymi zawodami
międzynarodowymi.

Na zakończenie imprezy, przedstawiciele naszego Klubu: Hanshi Jan Dyduch 8 dan i Shihan Andrzej
Pierzchała 7 dan wręczyli efektowne puchary i medale.

Trofea Mistrzostw. Foto Radosław Dyduch

LEKKI KONTAKT

SERDECZNIE GRATULUJEMY ŚWIETNEGO WYSTĘPU ZAWODNIKOM!.
DZIĘKUJEMY TRENEROM, SĘDZIOM I RODZICOM ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ, OSU!

Pełne wyniki MP w Andrychowie znajdują się na oficjalnej stronie OYAMA PFK: www.oyama-karate.pl. Zapraszamy!