krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

MIĘDZYNARODOWY MITYNG OYAMA KARATE
15 lat OYAMA IKFW dniach 4-6 października 2019 r., w Krakowie odbył się Międzynarodowy Mityng Sportowo-Szkoleniowy Oyama Karate, zorganizowany przez OYAMA Polską Federację Karate z okazji Jubileuszu 15-lecia OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate, 2004-2019. Gospodarzem Mityngu był nasz Klub, który w dniu 05.10.19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5, os. Oświecenia 30 przygotował warsztaty poświęcone konkurencji Lekki Kontakt, zajęcia z Kata oraz trening poświęcony Semi-knockdown i Knockdown z udziałem krakowian. Zajęcia prowadzili Hanshi Jan Dyduch 8 dan, Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan, Sensei Stefan Więckowski 4 dan, Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan i Sensei Maciej Burnetko 2 dan.Uczestnicy Seminarium. Foto Radosław Dyduch


W dniu 05.10.2019 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com-Zone w Krakowie-Nowej Hucie, odbyła się zasadnicza część Mityngu - Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowo-Sportowe OYAMA PFK adresowane do szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, trenerów, instruktorów, sędziów, osób zaawansowanych oraz kandydatów do udziału w kursach trenerskim i instruktorskim Związku z kraju i zagranicy. Nie zabrakło licznej reprezentacji Krakowa, OSU!
Shihan Andrzej Pierzchała w trakcie szkolenia.
Foto Radosław Dyduch

Uroczystego otwarcia Mityngu dokonał prezes Zarządu OYAMA IKF– Hanshi Jan Dyduch, który wręczył pasy i certyfikaty mistrzowskie zdobyte w czasie XVIII Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego Oyama Karate w Polsce, w Europejskim Centrum BUDO w Dojo- Starej Wsi. Zajęcia w zakresie standaryzacji, doskonalenia i oceny Kihon Kata przeprowadzili Trenerzy Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan (Kraków) i Shihan Paweł Pajdak 6 dan (Sosnowiec).


Nasze nowe dany. Foto Radosław Dyduch


Z okazji Jubileuszu organizator przygotował wydawnictwo pt. „Wkład Polski w działalność programową i organizacyjną OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate, 2004-2019”, nowy informator pt. „Kihon i Kata OYAMA Karate. Wymagania szkoleniowe i egzaminacyjne od 10 do 1 kyu, Kraków 2019”, DVD z aktualną wersją Kihon Kata 1-8, kartę indywidualnej licencji członkowskiej OYAMA PFK z piękną japońską kaligrafią „Karate-do” oraz minutowy film popularyzujący OYAMA Karate „Oyama Karate Promo”.

W niedzielę, zagraniczni goście zwiedzali starówkę Krakowa pod opieką Sensei Roberta Bretnera 4 dan.

W Międzynarodowym Mityngu Oyama Karate, zorganizowanym z okazji Jubileuszu 15-lecia OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate wzięło udział blisko 280 osób z Polski, Norwegii, Estonii, Rosji i Niemiec.

Projekt dofinansowała Gmina Miejska Kraków, za co organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania, OSU!

Galeria zdjęć: www.oyama-foto.pl

 

Copyright - 2020 - Krakowski Klub OYAMA