krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

FERIE ZIMOWE 2019

Tatry Wschodnie. Foto Jan Dyduch

 Drodzy Uczniowie, OSU!
Szanowni Rodzice


Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA, zgodnie z zapowiedzią, ogłasza przerwę w treningach karate w czasie ferii zimowych w Małopolsce w dniach: 14-27.01.2019 r. W tym okresie Biuro Zarządu Klubu będzie nieczynne.

Przypominamy również, że rata składki członkowskiej za miesiąc styczeń, ze względu na ferie, jest mniejsza o połowę i wynosi 45 zł/od osoby.

Po powrocie z ferii, wszyscy nasi uczniowie do 12 lat, wystartują w eliminacjach XVIII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate Dzieci „Sport przeciw wykluczeniom”. Będą mieli do zdobycia wiele cennych medali w szeregu różnych konkurencjach sprawnościowych i technicznych. Reprezentanci poszczególnych grup, wystąpią w finale Olimpiady, który odbędzie się 16 marca 2019 r. w Hali Sportowej Centrum Rozwoju  Com-Com Zone w Nowej Hucie. Szczegóły wkrótce.

Z kolei juniorzy, młodzież i seniorzy, rozpoczną przygotowania do udziału w marcowych zawodach: Pucharze Polski OYAMA CUP w Nowogrodzie Bobrzańskim, Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Tarnowie i w Otwartych Mistrzostwach Europy WKB w Hiszpanii, a następnie w kwietniowych Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite w Krakowie. Równolegle będą trwały treningi wszystkich naszych uczniów pod kątem udziału  w kwietniowych i czerwcowych egzaminach na wyższe pasy uczniowskie oraz mistrzowskie.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANEGO WYPOCZYNKU, OSU!

Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA