klauzula informacyjna RODO

Dominik Rzepka Mistrzem Świata!
Brązowy medal Anny Jermaków!

Dominik Rzepka i Anna Jermaków, foto: Marcin Majczak

Reprezentant Krakowskiego Klubu OYAMA- Sensei Dominik Rzepka 2 dan w bardzo dobrym stylu wywalczył tytuł Mistrza Świata w Knockdown Karate w Kanadzie. Nasz utytułowany zawodnik wystartował w Montrealu w kategorii średniej (do 81.5 kg.) Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie, w tej kategorii wagowej, Dominik zdobył już złote medale w: X Pucharze Polski Seniorów OYAMA TOP w Jeleniej Górze oraz w XV Mistrzostwach Polski Seniorów w Oyama Karate w Wadowicach. Startując w kategorii lekkiej (do 70 kg.). Sensei Rzepka wywalczył m.in. I miejsca w Pucharze Świata w Danbury w USA i Mistrzostwach Europy IBK Kyokushin w Hadze, w 2008 roku.

Udany występ w Montrealu odnotowała również reprezentantka naszego klubu – Sensei Anna Jermaków 1 dan, która wywalczyła brązowy medal w kategorii średniej (do 67.5 kg.) W półfinale musiała uznać wyższość utytułowanej zawodniczki gospodarzy- późniejszej mistrzyni świata. Warto przypomnieć, że Sensei Ania to m.in. aktualna Mistrzyni Polski Oyama Karate oraz była Mistrzyni Europy IBK Kyokushin z Hagi.

Trenerem klubowym naszych medalistów jest Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

Finaliści MŚ w Montrealu, foto: Marcin Majczak

Mistrzostwa Świata zorganizowała Kanadyjska Unia Karate z Sensei Denisem Cordeiro 4 dan na czele. Wzięli w nich udział reprezentanci różnych organizacji karate kontaktowego z Ameryki Północnej i Europy.

Krakowianin Sensei Robert Małocha 3 dan, obecnie mieszkający w USA, kolejny raz udzielił daleko idącej pomocy polskiej ekipie. Gorąco dziękujemy, OSU !

W wolnych chwilach nasi zawodnicy zwiedzali Montreal i jego okolicę.

Wyniki mistrzostw i galeria zdjęć wkrótce.