krakow.pl
       

tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

8 DAN dla Jana Dyducha !



W czasie Międzynarodowego Seminarium OYAMA IKF w Sankt Petersburgu, w Rosji, Wielki Mistrz Shigeru Oyama 10 dan nadał Janowi Dyduchowi stopień mistrzowski 8 dan oraz tytuł Hanshi, w uznaniu dla jego wysokich kwalifikacji technicznych, jak również sukcesów sportowych, szkoleniowych i organizacyjnych na arenie międzynarodowej.

Serdecznie gratulujemy, OSU !


W ramach dwudniowego mityngu, Soshu Oyama przeprowadził m.in. pokazowe zajęcia z udziałem ok.300 dzieci w hali Stadionu Zimowego, a także, dwa treningi specjalistyczne, poświęcone taktyce walki oraz nauce kata Seienchin. Wzięli w nich udział, przedstawiciele Rosji, Ukrainy, Armenii, Estonii, Polski i Uzbekistanu. W drugim dniu mityngu, Wielki Mistrz przeegzaminował 27 kandydatów na stopnie mistrzowskie 1 i 2 dan.

W Sankt Petersburgu, miała również miejsce narada, z udziałem reprezentantów krajowych i branżowych OYAMA IKF z Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Przyjęto na niej m.in. zasady polityki kadrowej oraz kalendarz imprez Federacji do 2013 roku.

Na zakończenie Seminarium, odbyło się uroczyste przyjęcia w Hotelu „Moskwa”, w trakcie którego, Soshu Oyama wręczył certyfikaty mistrzowskie oraz licencje OYAMA IKF reprezentantom Rosji, Estonii i Uzbekistanu.

Warto przypomnieć, że w dniach 5 i 6 czerwca 2010 r. w Krakowie, odbędzie się XIV Międzynarodowy Mityng OYAMA IKF z udziałem Wielkiego Mistrza Shigeru Oyamy 10 dan. Do egzaminu na stopnie 1-4 dan przystąpi przeszło 100 kandydatów, głównie z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Estonii, Irlandii, Iranu oraz Francji.

Szerzej o seminarium w Rosji, można przeczytać na stronie OYAMA Polskiej Federacji Karate: www.oyama-karate.pl

OSU !
Copyright - 2024 - Krakowski Klub OYAMA