klauzula informacyjna RODO

BARDZO DOBRY WYSTĘP W MISTRZOSTWACH POLSKI

7 medali naszych zawodników!

Julia Gibek zdobywa Mistrzostwo Polski. Foto Radosław Dyduch

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu w XXIV Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencjach Kumite, w Krakowie, którzy wywalczyli 7 medali po ciężkich i wyrównanych pojedynkach. Złoto zdobyli: Julia Gibek, Oliwia Kubińska i Bartłomiej Kocik, srebro: Kacper Dorsz, Karolina Samolej i Bartłomiej Grzyb, a brąz Jacek Wołek. Ponadto Krakowski Klub OYAMA został uhonorowany za I miejsce w kategorii Najlepszych Klubów Oyama karate w Polsce w 2018 roku, a Aleksandra Broda za I miejsce w kategorii Najlepszych Seniorek. Serdecznie gratulujemy, OSU!

Aleksandra Broda. Foto Radosław Dyduch

W tegorocznych Mistrzostwach Polski wystąpiło 380 zawodników z 44 klubów z OYAMA PFK, Kyokushin Tezuka Group, Kyokushin WKB Poland, ShinKyokushin oraz Kyokushin KWF. Organizatorem był Małopolski Klub Sportowy KOYAMA na czele z Sensei Mirosławem Osiką 4 dan.

Nasza ekipa w Knockdown. Foto Radosław Dyduch

W zawodach wzięli udział liczni przedstawiciele naszego klubu na czele z Hanshi Janem Dyduchem 8 dan.: Wiceprezesi OYAMA IKF – Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan i Sensei Radosław Dyduchem 1 dan oraz Dyrektor OYAMA PFK- Pani Maria Dyduch. Obowiązki licencjonowanego sędziego maty wypełniał Sensei Robert Bretner 4 dan (Wiceprezes KKO), a sędziów bocznych, debiutujący: Sensei Cezary Stolcman 3 dan, Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan i Sensei Łukasz Kwapień 1 dan. Opiekunem sportowym naszych zawodników był Sensei Maciej Burnetko 2 dan. OSU!

Nasi przedstawiciele w zawodach lekkiego kontaktu. Foto Radosław Dyduch

Przed południem rozegrano zawody w konkurencji Lekki Kontakt z udziałem 7 naszych reprezentantów. Podopieczni Shihan Pierzchały spisali się bardzo dobrze, zdobywając aż 4 medale!. Gratulujemy, OSU!

Kacper Dorsz (z prawej) wywalczył srebro. Foto Radosław Dyduch

Po południu rozegrano konkurencję Knockdown z udziałem 3 naszych reprezentantów. Pod nieobecność kontuzjowanych multi-medalistów (Justyna Cyrulik, Krzysztof Kuc, Krzysztof Socha, Łukasz Kwapień i Michał Juźwiak) zawodnicy naszego klubu i tym razem nie zawiedli!. Zdobywczyni brązowego medalu Pucharu Europy OYAMA IKF, Radom 2018 - Julia Gibek, wzięła rewanż na bardzo bojowej Angelice Rożek z Katowic, zdobywając złoty medal w kategorii ciężkiej. Bardzo dobry debiut w Mistrzostwach Polski odnotował Kacper Dorsz, który wywalczył srebrny medal w kategorii ciężkiej. Aleksandra Broda niespodziewanie przegrała z utalentowaną Julią Szreiter z Łodzi.

Bartłomiej Grzyb. Foto Radosław Dyduch

W niedzielę wystąpiła trójka naszych juniorów (14-16 lat) w konkurencji Semi-knockdown. Anna Wójcik i Aleksandra Szewczyk przegrały w ćwierćfinałach po wyrównanych walkach, a Bartłomiej Grzyb wywalczył srebrny medal, potwierdzając swój duży potencjał.

Fotoreportaż zrealizował Sensei Radosław Dyduch.

SERDECZNIE GRATULUJEMY BARDZO DOBREGO WYSTĘPU!.