krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2021

EGZAMINY UCZNIOWSKIE

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że w dniach 14-17 CZERWCA 2021 r. zostaną przeprowadzone LETNIE egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z podanym wykazem. Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 8

Sensei Krzysztof Kuc 1 dan, czołowy reprezentant i Instruktor Krakowskiego Klubu OYAMA zaprasza do nauki i doskonalenia Kihon Kata Sono Hachi (8) /…/


ŻYCZYMY UDANEGO TRENINGU, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 7

Sensei Łukasz Kwapień 2 dan, utytułowany Instruktor Sportu Krakowskiego Klubu OYAMA zaprasza do nauki i doskonalenia Kihon Kata Sono Shichi (7) /…/

ŻYCZYMY UDANEGO TRENINGU, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 5

Sensei Krzysztof Socha 2 dan, utytułowany trener II klasy OYAMA PFK zaprasza do nauki i doskonalenia Kihon Kata Sono Go (5) /…/

ŻYCZYMY UDANEGO TRENINGU, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 3 i 4

Sensei Bartłomiej Potępa 2 dan, czołowy Instruktor Sportu OYAMA Karate w naszym klubie zaprasza do nauki i doskonalenia Kihon Kata nr 3 i 4 (…)

UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

 

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 1 i 2

Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan zaprasza!

Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan, czołowa Instruktorka Sportu Oyama karate w naszym
klubie, zaprasza do nauki i doskonalenia Kihon Kata nr 1 i 2.

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

KATA WALKI NR 3


Sempai Julia Gibek 1 kyu, jedna z najlepszych zawodniczek w konkurencjach walki w naszym klubie (m.in. Mistrzyni Świata Juniorek, Montreal 2016, Mistrzyni Europy Juniorek EKTG, Wałbrzych 2016, Wicemistrzyni Europy Seniorek WKB, Dębica 2019) zaprasza do treningu poświęconego nauce i doskonaleniu „Kumite No Kata Sono San” (3) ….

UDANEGO TRENINGU, OSU!

czytaj więcej »

KALENDARZ KRAKOWSKIEGO KLUBU OYAMA W 2021 R.

11.05.2021

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA prezentuje aktualizowany ramowy kalendarz imprez naszego Stowarzyszenia w 2021 roku. OSU!

czytaj więcej »

KATA WALKI NR 2


Sensei Aleksandra Burnetko 1 dan, jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek OYAMA karate w konkurencjach walki w Polsce i Instruktorka Sportu w naszym klubie, zaprasza do treningu poświęconego nauce i doskonaleniu „Kumite No Kata Sono Ni” (2)

UDANEGO TRENINGU, OSU!

czytaj więcej »

KATA WALKI NR 1


Sensei Michał Juźwiak 1 dan, Mistrz Europy w latach 2015-2019, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski OYAMA PFK oraz Instruktor Sportu w naszym klubie, zaprasza do treningu poświęconego nauce i doskonaleniu „Kumite No Kata Sono Ichi” (Nr 1) …


Komunikat: Krakowski Klub OYAMA zawiadamia, że w dniu Święta Narodowego Trzeciego Maja zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom” nie będą się odbywać.

ŻYCZYMY UDANEJ MAJÓWKI, OSU! 

czytaj więcej »

PRAWO DO WODY

Zapraszamy do przeczytania ważnego artykułu o PRAWIE DO WODY, napisanego przez Kol. Joannę Dyduch, wieloletnią wolontariuszkę Polskiej Akcji Humanitarnej, autorkę szeregu opracowań i scenariuszy zajęć programu „Sport przeciw wykluczeniom”, wielokrotną uczestniczkę naszych letnich obozów i mamę 3 młodych karateków: Franka, Bruno i Eryka.

czytaj więcej »

WRACAMY NA TRENINGI!

W związku z najnowszym rozporządzeniem władz, zamieszczamy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. wznowienia treningów sportowych w szkołach podstawowych począwszy od dnia 19.04.2021 r.
Prosimy o uważne zapoznanie się z ww. komunikatem.

czytaj więcej »

SENSEI BRETNER O HANDLU LUDŹMI

  
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan na temat HANDLU LUDŹMI.

Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 5

oraz trening podstaw walki dla początkujących!

Sensei Krzysztof Kuc 1 dan, dyplomowany instruktor Oyama karate, złoty medalista Pucharu Europy OYAMA IKF, Radom 2018, zaprasza do udziału w treningach. Początkującym poleca ważne ćwiczenia z użyciem technik i kombinacji walki, a średnio-zaawansowanym i zaawansowanym- Kihon Kata nr 5.

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

SENSEI SOCHA ZAPRASZA!Sensei Krzysztof Socha 2 dan, trener II klasy OYAMA PFK i dwukrotny Mistrz Polski w OYAMA Karate zaprasza do udziału w trzech treningach. Pierwszy adresowany jest do początkujących, drugi do średniozaawansowanych, a trzeci– interwałowy- do młodzieży i dorosłych.


ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 4Sensei Stefan Więckowski 4 dan, czołowy Instruktor Sportu Oyama Karate w Krakowie, zaprasza do udziału w treningu, poświęconemu nauce oraz doskonaleniu Kihon Kata Sono YON (4). Skorzystajcie z tych zajęć w domu lub na zewnątrz!.

ŻYCZYMY UDANEGO TRENINGU, OSU!

 

czytaj więcej »

PRAWA DZIECKA

  
Zapraszamy Was do przeczytania krótkiego ale ważnego artykułu na temat PRAW DZIECKA, napisanego przez Kol. Joannę Dyduch, wieloletnią wolontariuszkę Polskiej Akcji Humanitarnej, autorkę szeregu opracowań i scenariuszy zajęć programu „Sport przeciw wykluczeniom”, który jest finansowany przez Gminę Miejska Kraków!
 

 

czytaj więcej »

SENSEI MACIEJ BURNETKO POLECA

„Treningi na 2.m2”Sensei Maciej Burnetko 2 dan, trener II klasy Oyama Karate zaprasza na trzy zajęcia z udziałem Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate skierowany jest do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych a trzeci –interwałowy- do młodzieży i dorosłych, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

SENSEI BRETNER
O TERRORYŹMIEZapraszamy do wysłuchania rozmowy z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan  na temat TERRORYZMU.

 

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 3 i 8

 

Sensei Łukasz Kwapień 2 dan, czołowy i utytułowany Instruktor Sportu naszego klubu, zaprasza wszystkich do treningów z Kihon Kata nr 3 i 8. Pierwsza forma jest adresowana do średniozaawansowanych, a druga- do zaawansowanych. Jak zawsze, krótkie elementy można przećwiczyć „w czterech ścianach”,  a złożone  fragmenty- na świeżym powietrzu.

ZAPRASZAMY DO TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

SENSEI BARTEK POTĘPA ZAPRASZA!

„Treningi na 2.m2”

 

Sensei Bartłomiej Potępa 2 dan, dyplomowany Instruktor Sportu w OYAMA Karate zaprasza do udziału w trzech treningach Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwsze zajęcia są skierowane do początkujących, drugie do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, a trzecie –interwałowe- do wszystkich chętnych!

UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

NOWE NARKOTYKI- DOPALACZE!

Prezentujemy rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan na temat nowych narkotyków-DOPALACZY!

czytaj więcej »

SENSEI EDYTA MAJCHERCZYK POLECA!

 

Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan, absolwentka AWF i czołowa krakowska instruktorka OYAMA karate poleca trzy treningi Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Mają one charakter ogólnorozwojowy i nadają się dla każdego. Ponieważ sale gimnastyczne w szkołach są zamknięte to skorzystajcie z tych ćwiczeń w domu lub na zewnątrz!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA NR 2

Sensei Piotr Król zaprasza!

 

Sensei Piotr Król 1 dan, czołowy Instruktor Sportu Oyama karate w naszym klubie, zaprasza w tym tygodniu do treningu z Kihon Kata Sono Ni (2). Forma ta, jest adresowana głównie dla średniozaawansowanych.

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

TRENING Z KIHON KATA

Stefan Więckowski 4 dan zaprasza!
29.03.2021

 

Sensei Stefan Więckowski 4 dan, czołowy Instruktor Sportu Oyama karate w naszym klubie, zaprasza do treningu z Kihon Kata 1 i 7. Pierwsza forma jest przeznaczona głównie dla średniozaawansowanych, a druga - dla zaawansowanych.

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

Życzenia od Hanshi Jana Dyducha

OSU!, Drodzy Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch

czytaj więcej »

ZAJĘCIA ZDALNE!

29.03.2021

 

OSU!, Drodzy Sempai!
Szanowni Rodzice

W związku ze wzrostem epidemii COVID-19 i zarządzeniami władz, kontynuujemy zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom” w trybie zdalnym. Składać się na nie będą treningi i pogadanki prowadzone przez naszych instruktorów oraz wykładowców, w tym m.in: prezentacje Kata, technik i ich kombinacji, a także filmiki i plany zajęć do wykorzystania w warunkach domowych.
 

czytaj więcej »

PRZESTĘPSTWA
Z NIENAWIŚCI


Prezentujemy rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan
O PRZESTĘPSTWACH Z NIENAWIŚCI.

Zapraszamy!

czytaj więcej »

TRENING SENSEI TOMASZA MROWCA

„Trening na 2.m2”

 
Prezentujemy dwa treningi w wykonaniu Sensei Tomasza Mrowca 3 dan, Trenera II klasy Oyama karate i dyplomowanego sędziego maty OYAMA Polskiej Federacji Karate. Pierwszy trening skierowany jest do osób początkujących, a drugi (Cardio), do uczniów zaawansowanych i średnio-zaawansowanych. OSU!

czytaj więcej »

TRENINGI W SZKOŁACH ODWOŁANE!

26.03.2021

 
Zamieszczamy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. odwołania zajęć sportowych w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że w dniach 29-31 MARCA 2021 r. zostaną przeprowadzone wiosenne egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z podanym wykazem. W związku z epidemią COVID-19, trenerzy i instruktorzy klubu dostali prawo do wcześniejszego przeprowadzenia części egzaminów.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

31 KRAKOWSKI OBÓZ OYAMA KARATE W JAROSŁAWCU!

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 31 Krakowskim Obozie Oyama Karate w Jarosławcu nad morzem, który odbędzie się w terminie:
19 - 29 lipca 2021 r.

Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”. OSU!

czytaj więcej »

TRENINGI SPORTOWE BEZ ZMIAN!

Kraków, 21.03.2021

 
W związku z najnowszym rozporządzeniem władz, zamieszczamy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

STYCZEŃ
BEZ TRENINGÓW…

Kraków, 14.01.2021

Krakowski Klub OYAMA odwołuje treningi do końca stycznia 2021 r.

czytaj więcej »

Życzenia od Hanshi Jana Dyducha

OSU!, Drogie Koleżanki i Koledzy!
Szanowni Rodzice!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz Nowego Roku,
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch

czytaj więcej »

FERIE ZIMOWE BEZ TRENINGÓW…

29.12.2020

Krakowski Klub OYAMA odwołuje treningi w czasie ferii zimowych (04-17.01.2021)...

czytaj więcej »

ZAPISY NA ZAJĘCIA!

 

INFORMACJE i ZAPISY NA ZAJĘCIA W SEZONIE 2020/2021 TEL.12-643-50-83, 602-270-970 od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00-14.00
Składka miesięczna wynosi 100 zł. Bardzo korzystne ulgi dla rodzin!
Szczegółowych wyjaśnień udzielą także  Instruktorzy OYAMA KARATE przed i po każdym treningu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

czytaj więcej »
Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA