krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2020

SENSEI KRZYSZTOF KUC POLECA!

„Treningi na 2.m2”

Sensei Krzysztof Kuc 1 dan, dyplomowany instruktor Oyama karate, złoty medalista Pucharu Europy OYAMA IKF, Radom 2018, zaprasza do skorzystania z trzech nowych treningów Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate adresowany jest do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych a trzeci –interwałowy- do młodzieży i dorosłych, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

SENSEI BARTEK POTĘPA ZAPRASZA

Treningi na 2m2

Sensei Bartłomiej Potępa 2 dan, dyplomowany Instruktor Sportu w OYAMA Karate zaprasza do udziału w trzech zajęciach Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate jest skierowany do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, a trzeci –interwałowy- do wszystkich chętnych!

ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

PRZESTĘPSTWA Z NIENAWIŚCI

 
Prezentujemy ciekawą rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan

O PRZESTĘPSTWACH Z NIENAWIŚCI.

Zapraszamy!

 

czytaj więcej »

SENSEI MACIEJ BURNETKO POLECA

„Treningi na 2.m2” (5), (6) i (7)

Sensei Maciej Burnetko 2 dan, trener II klasy Oyama Karate zaprasza do skorzystania z trzech kolejnych treningów z udziałem Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate skierowany jest do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych a trzeci (interwałowy) do młodzieży i dorosłych, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

 

 

 

czytaj więcej »

NOWE NARKOTYKI- DOPALACZE!

 

Prezentujemy kolejną rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan, tym razem, na temat nowych narkotyków-DOPALACZY!

czytaj więcej »

NOWE TRENINGI SENSEI MROWCA 3 DAN

„Trening na 2.m2” (3) i (4)

Przedstawiamy dwa nowe treningi w wykonaniu Sensei Tomasza Mrowca 3 dan, Trenera II klasy Oyama karate i dyplomowanego arbitra maty OYAMA PFK. Pierwszy trening dotyczy karate, a drugi ma charakter ogólnorozwojowy i mogą z niego skorzystać także rodzice.          

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

 

 

czytaj więcej »

SENSEI BRETNER
O TERRORYŹMIE

 

Prezentujemy drugą rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan na temat TERRORYZMU.

 

 

 

czytaj więcej »

TRENING SENSEI TOMASZA MROWCA

„Trening na 2 m2” (1) i (2)

Prezentujemy dwa treningi w wykonaniu Sensei Tomasza Mrowca 3 dan, Trenera II klasy Oyama karate i dyplomowanego sędziego maty OYAMA Polskiej Federacji Karate. Pierwszy trening skierowany jest do osób początkujących, a drugi (Cardio), do uczniów zaawansowanych i średnio-zaawansowanych. OSU!

 

 

 

czytaj więcej »

ZAJĘCIA W CZASIE EPIDEMII

W związku z trwającą epidemią koronawirusa i zarządzeniami władz,  rozpoczynamy zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom” w trybie zdalnym. Składają się na nie m.in rozmowy z udziałem naszych instruktorów i wykładowców, nagrania Kumite No kata 1-3 i Kihon Kata 1-8  oraz filmiki i plany zajęć do wykorzystania w ramach indywidualnego treningu.

 

czytaj więcej »

Rozmowa z Sensei Robertem Bretnerem

Prezentujemy pierwszą rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan, jaką przeprowadził Sensei Radosław Dyduch 2 dan. Jest ona zapowiedzią cyklu wywiadów o tak ważnych problemach, jak zagrożenia kryminalne, terroryzm, prawa dzieci czy narkotyki i dopalacze. OSU!

czytaj więcej »

Życzenia od Hanshi Jana Dyducha

Drodzy Shihan, Sensei, Sempai, OSU!
Szanowni Rodzice!


Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch

czytaj więcej »

OYAMA PFK ODWOŁUJE ZAWODY

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate informuje o odwołaniu wszystkich zawodów na terenie kraju, w oparciu o decyzje Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie.

Z dniem 16 marca, zostaną zamknięte wszystkie szkoły, uczelnie wyższe, placówki sportowe i kulturalne, a także zostanie zawieszona działalność szkoleniowa w naszych stowarzyszeniach- co najmniej do dnia 25.03.2020 włącznie.

czytaj więcej »

31. OBÓZ OYAMA KARATE W DARŁÓWKU

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 31. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Darłówku nad morzem, który odbędzie się w terminie: 28 czerwca - 11 lipca 2020 r. 
Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”. OSU!

czytaj więcej »

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY
W 2019 ROKU

 
W konkursie na najlepszych zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA w 2019 roku, pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Julia Gibek (U22), Bartłomiej Grzyb (Junior Starszy), Karolina Samolej (Juniorka), Bartłomiej Kocik (Młodzik) i Krzysztof Kuc (Senior).

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!
 

czytaj więcej »

FERIE ZIMOWE 2020

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA ogłasza przerwę w treningach karate, w czasie ferii zimowych w Małopolsce (27.01-07.02.2020). W tym okresie Biuro Zarządu Klubu będzie nieczynne. Po feriach czekają nas bardzo ważne imprezy.

Życzymy Wszystkim udanego wypoczynku, OSU!

czytaj więcej »
Copyright - 2020 - Krakowski Klub OYAMA