krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2020

KALENDARZ IMPREZ OYAMA PFK W 2021r.

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate prezentuje ramowy kalendarz imprez Związku w 2021 roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom makroregionalnych oraz ogólnopolskich mistrzostw i pucharów OYAMA PFK za podjęcie się tego ważnego zadania, OSU!

czytaj więcej »

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

 
Hanshi Jan Dyduch w imieniu kadry trenersko-instruktorskiej naszego klubu  składa gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom oraz partnerom programu SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

czytaj więcej »

TRENINGI W STYCZNIU BEZ ZMIAN!

Kraków, 05.12.2020

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA z przyjemnością informuje, że w okresie tzw. „ferii zimowych” treningi Oyama karate w szkołach ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ BEZ ZMIAN!

czytaj więcej »

ZIMOWE EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA uprzejmie informuje, że w dniach 14-17 grudnia 2020 r.  zostaną przeprowadzone egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu), zgodnie z podanym wykazem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

WZNAWIAMY TRENINGI NA WZGÓRZACH!

Z przyjemnością informujemy o wznowieniu treningów sportowych karate w SP 129, na os. Na Wzgórzach począwszy od 30 listopada br. (…)

czytaj więcej »

19 KRAKOWSKA OLIMPIADA OYAMA KARATE

 

W dniach 19-22.10.2020 r. odbyły się zawody XIX Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci. Wystartowało około 480 uczniów, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych oraz technicznych. Ze względu na epidemię COVID-19, zawody zostały wyjątkowo przeprowadzone tylko na poziomie grup treningowych i bez udziału publiczności. Olimpiadę zorganizował Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Gminy Miejskiej Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".

czytaj więcej »

TRENINGI SPORTOWE BEZ ZMIAN!

Kraków, 06.11.2020

 

W związku z najnowszym rozporządzeniem władz zamieszczamy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

KOMUNIKAT WS. TRENINGÓW!

Kraków, 31.10.2020

 

W związku z ostatnim Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów prezentujemy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych  w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

KOMUNIKAT WS. TRENINGÓW!

Kraków, 25.10.2020

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23.10.2020 roku prezentujemy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje że w październiku zostaną przeprowadzone zaległe-wiosenne oraz jesienne egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z wykazem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

KRAKOWSKA OLIMPIADA OYAMA KARATE

 

W dniach 19-22 października 2020 r. odbędzie się XIX Krakowska Olimpiada OYAMA Karate z udziałem uczestników miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”.
 
Życzymy udanego startu, OSU!

czytaj więcej »

ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON!

 
Witajcie po wakacjach i urlopach, OSU!

Rozpoczynamy nowy sezon- 2020/2021. W imieniu Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA prezentujemy list Hanshi Jana Dyducha 8 dan, życząc Wszystkim wielu sukcesów, OSU!

czytaj więcej »

TRENINGI NA UL.ZDROWEJ

Shihan Andrzej Pierzchała zaprasza!

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w LIPCU będziemy prowadzić mobilne treningi dla uczniów (do 12 lat) oraz dla młodzieży na boiskach Szkoły Podstawowej Nr 107, ŻABINIEC, ul. Zdrowa 6 ….

czytaj więcej »

ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

 

Z przyjemnością informujemy, że w LIPCU będziemy kontynuować grupowe treningi dla młodzieży (od 12 lat) i dorosłych na przyszkolnych boiskach SP 130 (Nowa Huta, os. Oświecenia 30) ….

czytaj więcej »

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY 2019/2020

 

OSU!, Drodzy Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 prezentujemy list Hanshi Jana Dyducha 8 dan, OSU!

czytaj więcej »

TRENINGI NA OTWARTYM POWIETRZU

Grupy młodzieży i dorosłych wystartowały!

Z radością zawiadamiamy o wznowieniu grupowych treningów dla młodzieży (od 13 lat) i dorosłych na przyszkolnych boiskach SP 130 (Nowa Huta, os. Oświecenia 30) i SP 21 (Azory, ul Batalionu "Skała" AK 12)
 

czytaj więcej »

Życzenia od Hanshi Jana Dyducha

Drodzy Shihan, Sensei, Sempai, OSU!
Szanowni Rodzice!


Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch

czytaj więcej »

OYAMA PFK ODWOŁUJE ZAWODY

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate informuje o odwołaniu wszystkich zawodów na terenie kraju, w oparciu o decyzje Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie.

Z dniem 16 marca, zostaną zamknięte wszystkie szkoły, uczelnie wyższe, placówki sportowe i kulturalne, a także zostanie zawieszona działalność szkoleniowa w naszych stowarzyszeniach- co najmniej do dnia 25.03.2020 włącznie.

czytaj więcej »

31. OBÓZ OYAMA KARATE W DARŁÓWKU

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 31. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Darłówku nad morzem, który odbędzie się w terminie: 28 czerwca - 11 lipca 2020 r. 
Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”. OSU!

czytaj więcej »

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY
W 2019 ROKU

 
W konkursie na najlepszych zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA w 2019 roku, pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Julia Gibek (U22), Bartłomiej Grzyb (Junior Starszy), Karolina Samolej (Juniorka), Bartłomiej Kocik (Młodzik) i Krzysztof Kuc (Senior).

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!
 

czytaj więcej »

FERIE ZIMOWE 2020

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA ogłasza przerwę w treningach karate, w czasie ferii zimowych w Małopolsce (27.01-07.02.2020). W tym okresie Biuro Zarządu Klubu będzie nieczynne. Po feriach czekają nas bardzo ważne imprezy.

Życzymy Wszystkim udanego wypoczynku, OSU!

czytaj więcej »
Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA