krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2020

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

 
Hanshi Jan Dyduch w imieniu kadry trenersko-instruktorskiej naszego klubu  składa gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom oraz partnerom programu SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

czytaj więcej »

TRENINGI W STYCZNIU BEZ ZMIAN!

Kraków, 05.12.2020

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA z przyjemnością informuje, że w okresie tzw. „ferii zimowych” treningi Oyama karate w szkołach ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ BEZ ZMIAN!

czytaj więcej »

ZIMOWE EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA uprzejmie informuje, że w dniach 14-17 grudnia 2020 r.  zostaną przeprowadzone egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu), zgodnie z podanym wykazem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

WZNAWIAMY TRENINGI NA WZGÓRZACH!

Z przyjemnością informujemy o wznowieniu treningów sportowych karate w SP 129, na os. Na Wzgórzach począwszy od 30 listopada br. (…)

czytaj więcej »

19 KRAKOWSKA OLIMPIADA OYAMA KARATE

 

W dniach 19-22.10.2020 r. odbyły się zawody XIX Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci. Wystartowało około 480 uczniów, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych oraz technicznych. Ze względu na epidemię COVID-19, zawody zostały wyjątkowo przeprowadzone tylko na poziomie grup treningowych i bez udziału publiczności. Olimpiadę zorganizował Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Gminy Miejskiej Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".

czytaj więcej »

TRENINGI SPORTOWE BEZ ZMIAN!

Kraków, 06.11.2020

 

W związku z najnowszym rozporządzeniem władz zamieszczamy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

KOMUNIKAT WS. TRENINGÓW!

Kraków, 31.10.2020

 

W związku z ostatnim Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów prezentujemy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych  w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

KOMUNIKAT WS. TRENINGÓW!

Kraków, 25.10.2020

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23.10.2020 roku prezentujemy komunikat Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA ws. dalszego prowadzenia treningów sportowych w szkołach podstawowych.

czytaj więcej »

EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 
Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje że w październiku zostaną przeprowadzone zaległe-wiosenne oraz jesienne egzaminy na stopnie uczniowskie (kyu) zgodnie z wykazem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

KRAKOWSKA OLIMPIADA OYAMA KARATE

 

W dniach 19-22 października 2020 r. odbędzie się XIX Krakowska Olimpiada OYAMA Karate z udziałem uczestników miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”.
 
Życzymy udanego startu, OSU!

czytaj więcej »

ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON!

 
Witajcie po wakacjach i urlopach, OSU!

Rozpoczynamy nowy sezon- 2020/2021. W imieniu Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA prezentujemy list Hanshi Jana Dyducha 8 dan, życząc Wszystkim wielu sukcesów, OSU!

czytaj więcej »

KATA WALKI 1

 
Sensei Aleksandra Burnetko 1 dan, jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek OYAMA Karate w walce i Instruktorka Sportu w naszym klubie, zaprasza Wszystkich do treningu „Kumite No Kata Sono Ichi” (1) …

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

KATA WALKI 2

 

Sensei Michał Juźwiak 1 dan, Mistrz Europy w latach 2015-2019, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Pucharu Polski oraz Instruktor Sportu w naszym klubie, zaprasza do udziału w treningu z „Kumite No Kata Sono Ni” (2) ….

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

TRENINGI NA UL.ZDROWEJ

Shihan Andrzej Pierzchała zaprasza!

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w LIPCU będziemy prowadzić mobilne treningi dla uczniów (do 12 lat) oraz dla młodzieży na boiskach Szkoły Podstawowej Nr 107, ŻABINIEC, ul. Zdrowa 6 ….

czytaj więcej »

ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

 

Z przyjemnością informujemy, że w LIPCU będziemy kontynuować grupowe treningi dla młodzieży (od 12 lat) i dorosłych na przyszkolnych boiskach SP 130 (Nowa Huta, os. Oświecenia 30) ….

czytaj więcej »

KIHON KATA 4 i 5

oraz podstawy walki dla początkujących!

 
Sensei Stefan Więckowski 4 dan, czołowy Instruktor Sportu Oyama Karate w Krakowie, zaprasza do udziału w kolejnym treningu. Początkującym poleca ważne ćwiczenia z użyciem technik i kombinacji walki, a średnio-zaawansowanym i zaawansowanym- Kihon Kata 4 i 5. Skorzystajcie z tych zajęć w domu lub na zewnątrz!

ŻYCZYMY WAM UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY 2019/2020

 

OSU!, Drodzy Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 prezentujemy list Hanshi Jana Dyducha 8 dan, OSU!

czytaj więcej »

KIHON KATA 3 i 8

 

Sensei Łukasz Kwapień 2 dan, czołowy i utytułowany Instruktor Sportu naszego klubu, zaprasza Wszystkich do treningów z Kihon Kata 3 i 8. Pierwsza forma jest adresowana do średniozaawansowanych, a ósma- do zaawansowanych. Ponieważ pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, dlatego krótkie elementy można przećwiczyć „w czterech ścianach”, a dłuższe fragmenty, przy bezdeszczowej aurze- na dworze!

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

PORA NA KIHON KATA!

 

Sensei Piotr Król 1 dan, czołowy Instruktor Sportu Oyama karate w naszym klubie, zaprasza w tym tygodniu do treningów z Kihon Kata 1, 2 i 7. Dwie pierwsze formy są przeznaczone głównie dla średniozaawansowanych, a trzecia - dla zaawansowanych. Koniecznie przećwiczcie te kata w domu lub na świeżym powietrzu!

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

TRENINGI NA OTWARTYM POWIETRZU

Grupy młodzieży i dorosłych wystartowały!

Z radością zawiadamiamy o wznowieniu grupowych treningów dla młodzieży (od 13 lat) i dorosłych na przyszkolnych boiskach SP 130 (Nowa Huta, os. Oświecenia 30) i SP 21 (Azory, ul Batalionu "Skała" AK 12)
 

czytaj więcej »

PRAWO DO WODY

 
Zamieszczamy krótki ale ważny artykuł o PRAWIE DO WODY napisany przez Kol. Joannę Dyduch, wieloletnią wolontariuszkę Polskiej Akcji Humanitarnej, autorkę szeregu opracowań i scenariuszy zajęć programu „Sport przeciw wykluczeniom”, wielokrotną uczestniczkę naszych letnich obozów i mamę 3 młodych karateków: Franka, Bruno i Eryka.

czytaj więcej »

SENSEI KRZYSZTOF SOCHA ZAPRASZA!

Sensei Krzysztof Socha 2 dan, trener II klasy Oyama karate, dwukrotny Mistrz Polski OYAMA PFK zaprasza do udziału w trzech treningach Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy adresowany jest do początkujących, drugi do średniozaawansowanych, a trzeci –interwałowy- do młodzieży i dorosłych, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Ponieważ szkolne sale WF są zamknięte to możecie skorzystać z tych ćwiczeń w domu lub na świeżym powietrzu.

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

SENSEI EDYTA MAJCHERCZYK POLECA!

Sensei Edyta Majcherczyk 2 dan, absolwentka AWF i czołowa krakowska instruktorka OYAMA karate poleca trzy nowe treningi Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Mają one charakter ogólnorozwojowy i nadają się dla każdego. Ponieważ sale gimnastyczne w szkołach są nadal dla nas zamknięte to skorzystajcie z tych ćwiczeń w domu lub na otwartym powietrzu!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

PRAWA DZIECKA

 

Prezentujemy krótki artykuł na temat PRAW DZIECKA napisany przez Kol. Joannę Dyduch, wieloletnią wolontariuszkę Polskiej Akcji Humanitarnej, autorkę szeregu opracowań i scenariuszy zajęć programu „Sport przeciw wykluczeniom”.

czytaj więcej »

SENSEI STEFAN WIĘCKOWSKI ZAPRASZA!

„Treningi na 2.m2”

Sensei Stefan Więckowski 4 dan, wybitny krakowski Instruktor Sportu w OYAMA karate zaprasza do udziału w trzech kolejnych treningach Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Są one tym razem poświęcone ćwiczeniom ogólnorozwojowym- wzmacniającym zarówno dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, jak również dla wszystkich chętnych!

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW, OSU!

czytaj więcej »

HANDEL LUDŹMI

 

Prezentujemy kolejną rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan, tym razem na bardzo poruszający temat o HANDLU LUDŹMI.

Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej »

SENSEI KRZYSZTOF KUC POLECA!

„Treningi na 2.m2”

Sensei Krzysztof Kuc 1 dan, dyplomowany instruktor Oyama karate, złoty medalista Pucharu Europy OYAMA IKF, Radom 2018, zaprasza do skorzystania z trzech nowych treningów Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate adresowany jest do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych a trzeci –interwałowy- do młodzieży i dorosłych, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

SENSEI BARTEK POTĘPA ZAPRASZA

Treningi na 2m2

Sensei Bartłomiej Potępa 2 dan, dyplomowany Instruktor Sportu w OYAMA Karate zaprasza do udziału w trzech zajęciach Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate jest skierowany do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, a trzeci –interwałowy- do wszystkich chętnych!

ZAPRASZAMY, OSU!

czytaj więcej »

PRZESTĘPSTWA Z NIENAWIŚCI

 
Prezentujemy ciekawą rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan

O PRZESTĘPSTWACH Z NIENAWIŚCI.

Zapraszamy!

 

czytaj więcej »

SENSEI MACIEJ BURNETKO POLECA

„Treningi na 2.m2” (5), (6) i (7)

Sensei Maciej Burnetko 2 dan, trener II klasy Oyama Karate zaprasza do skorzystania z trzech kolejnych treningów z udziałem Sensei Tomasza Mrowca 3 dan. Pierwszy trening karate skierowany jest do początkujących, drugi do średnio-zaawansowanych a trzeci (interwałowy) do młodzieży i dorosłych, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

 

 

 

czytaj więcej »

NOWE NARKOTYKI- DOPALACZE!

 

Prezentujemy kolejną rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan, tym razem, na temat nowych narkotyków-DOPALACZY!

czytaj więcej »

NOWE TRENINGI SENSEI MROWCA 3 DAN

„Trening na 2.m2” (3) i (4)

Przedstawiamy dwa nowe treningi w wykonaniu Sensei Tomasza Mrowca 3 dan, Trenera II klasy Oyama karate i dyplomowanego arbitra maty OYAMA PFK. Pierwszy trening dotyczy karate, a drugi ma charakter ogólnorozwojowy i mogą z niego skorzystać także rodzice.          

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, OSU!

 

 

czytaj więcej »

SENSEI BRETNER
O TERRORYŹMIE

 

Prezentujemy drugą rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan na temat TERRORYZMU.

 

 

 

czytaj więcej »

TRENING SENSEI TOMASZA MROWCA

„Trening na 2 m2” (1) i (2)

Prezentujemy dwa treningi w wykonaniu Sensei Tomasza Mrowca 3 dan, Trenera II klasy Oyama karate i dyplomowanego sędziego maty OYAMA Polskiej Federacji Karate. Pierwszy trening skierowany jest do osób początkujących, a drugi (Cardio), do uczniów zaawansowanych i średnio-zaawansowanych. OSU!

 

 

 

czytaj więcej »

ZAJĘCIA W CZASIE EPIDEMII

W związku z trwającą epidemią koronawirusa i zarządzeniami władz,  rozpoczynamy zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom” w trybie zdalnym. Składają się na nie m.in rozmowy z udziałem naszych instruktorów i wykładowców, nagrania Kumite No kata 1-3 i Kihon Kata 1-8  oraz filmiki i plany zajęć do wykorzystania w ramach indywidualnego treningu.

 

czytaj więcej »

Rozmowa z Sensei Robertem Bretnerem

Prezentujemy pierwszą rozmowę z Sensei Robertem Bretnerem 4 dan, jaką przeprowadził Sensei Radosław Dyduch 2 dan. Jest ona zapowiedzią cyklu wywiadów o tak ważnych problemach, jak zagrożenia kryminalne, terroryzm, prawa dzieci czy narkotyki i dopalacze. OSU!

czytaj więcej »

Życzenia od Hanshi Jana Dyducha

Drodzy Shihan, Sensei, Sempai, OSU!
Szanowni Rodzice!


Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch

czytaj więcej »

OYAMA PFK ODWOŁUJE ZAWODY

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate informuje o odwołaniu wszystkich zawodów na terenie kraju, w oparciu o decyzje Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie.

Z dniem 16 marca, zostaną zamknięte wszystkie szkoły, uczelnie wyższe, placówki sportowe i kulturalne, a także zostanie zawieszona działalność szkoleniowa w naszych stowarzyszeniach- co najmniej do dnia 25.03.2020 włącznie.

czytaj więcej »

31. OBÓZ OYAMA KARATE W DARŁÓWKU

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w 31. Krakowskim Obozie Oyama Karate w Darłówku nad morzem, który odbędzie się w terminie: 28 czerwca - 11 lipca 2020 r. 
Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”. OSU!

czytaj więcej »

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY
W 2019 ROKU

 
W konkursie na najlepszych zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA w 2019 roku, pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Julia Gibek (U22), Bartłomiej Grzyb (Junior Starszy), Karolina Samolej (Juniorka), Bartłomiej Kocik (Młodzik) i Krzysztof Kuc (Senior).

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!
 

czytaj więcej »

FERIE ZIMOWE 2020

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA ogłasza przerwę w treningach karate, w czasie ferii zimowych w Małopolsce (27.01-07.02.2020). W tym okresie Biuro Zarządu Klubu będzie nieczynne. Po feriach czekają nas bardzo ważne imprezy.

Życzymy Wszystkim udanego wypoczynku, OSU!

czytaj więcej »
Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA