krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2019

PRZED OYAMA TOP

 

W Lachowicach k. Suchej Beskidzkiej odbył się kolejny weekendowy trening naszych reprezentantów przed Pucharem Polski OYAMA TOP w Wieliczce. Zajęcia specjalistyczne prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

czytaj więcej »

OYAMA KARATE PROMO

Zapraszamy do oglądnięcia filmu promującego OYAMA KARATE.SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIE GMINIE MIEJSKIEJ KRAKÓW
ZA POMOC FINANSOWĄ W REALIZACJI TEGO NAGRANIA. OSU!

czytaj więcej »

PRZED PUCHAREM POLSKI OYAMA TOP

 

W Beskidach odbył się wyjazdowy trening naszych zawodniczek i zawodników w ramach przygotowań do Otwartego Pucharu Polski OYAMA TOP w Wieliczce.

Zajęcia specjalistyczne prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

czytaj więcej »

ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON!

 

Witajcie po wakacjach i urlopach, OSU!

Rozpoczynamy nowy sezon sportowo-szkoleniowy 2019/2020. W imieniu Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA prezentujemy list Hanshi Jana Dyducha 8 dan, życząc Wszystkim wielu sukcesów, OSU!

czytaj więcej »

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM OYAMA IKF

PRZYBYŁO NAM DANÓW!

 

W dniach 8-9 czerwca 2019 r., w Dojo-Starej Wsi, odbyło się XVIII Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne Oyama Karate w Polsce. Wzięło w nim udział blisko 200 osób z Estonii, Rosji, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Polski, w tym 13 przedstawicieli Krakowskiego Klubu OYAMA.

czytaj więcej »

OBÓZ OYAMA KARATE, DARŁÓWKO 2019

 

 

Do wiadomości Uczestników Obozu i ich Rodziców

czytaj więcej »

LETNIE EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że najbliższe egzaminy na stopnie uczniowskie odbędą się w Krakowie, w dniach 03-14.06.2019 r. zgodnie z podanym harmonogramem.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA POLSKI
W KATA

Udany debiut naszych zawodników!

 

Dnia 25.05.2019 r. w Sosnowcu odbyły się XXV Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kata. Wystartowało w nich 217 zawodniczek i zawodników z 33 klubów w tym 6 debiutantów  z Krakowskiego Klubu OYAMA.

 

czytaj więcej »

BARDZO DOBRY WYSTĘP W MISTRZOSTWACH POLSKI

7 medali naszych zawodników!

 

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu w XXIV Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach Kumite, w Krakowie, którzy wywalczyli 7 medali w tym: 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy. Serdecznie gratulujemy, OSU!

Galeria zdjęć: http://www.oyama-foto.pl

czytaj więcej »

SUKCES W TARNOWIE

11 medali naszych zawodników!

 

Dnia 30.03.2019 r. w Tarnowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach Kumite. Wystartowało 211 zawodniczek i zawodników z 17 klubów w tym 13 reprezentantów Krakowskiego Klubu OYAMA, którzy zdobyli 11 medali (3 złote, 4 srebrne i 4 brązowe). Gratulujemy, OSU!

czytaj więcej »

KRAKOWSKA OLIMPIADA OYAMA KARATE

 

Dnia 16 marca 2019 r. odbył się finał XVIII Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci. W eliminacjach wystartowało około 940 uczniów, a w finale 112 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i specjalistycznych, z podziałem na kategorie wiekowe i szkoleniowe. Olimpiadę zorganizował Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Gminy Miejskiej Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".

GALERIA ZDJĘĆ: (kliknij tu)
 

czytaj więcej »

WIOSENNE EGZAMINY UCZNIOWSKIE

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA informuje, że najbliższe egzaminy na stopnie uczniowskie odbędą się w dniach 01-08.04.2019 r. zgodnie z podanym harmonogramem testów.

Życzymy powodzenia, OSU!

czytaj więcej »

SUKCES W RANKINGU OYAMA PFK!

ALEKSANDRA BRODA NAJLEPSZĄ POLSKĄ SENIORKĄ!

 

Zarząd OYAMA PFK ogłosił wyniki Rankingu Najlepszych Sportowców Oyama Karate w Polsce w 2018 roku. Krakowski Klub OYAMA zajął I miejsce w kategorii Najlepszych Klubów, Aleksandra Broda zdobyła tytuł Najlepszej Seniorki, a Michał Juźwiak uplasował się na III miejscu w kategorii Najlepszych Seniorów w Polsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU! 

czytaj więcej »

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY
W 2018 ROKU

 

W konkursie na najlepszych zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA w 2018 roku, pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Aleksandra Broda (U23), Michał Juźwiak (U23), Michał Gąsierkiewicz (Junior) i Karolina Samolej (Juniorka Młodsza)

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!

czytaj więcej »

FINAŁ KRAKOWSKIEJ OLIMPIADY

 

W dniu 16 marca br., sobota o godz. 10.00, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie rozpoczną się zawody finałowe XVIII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate z udziałem uczestników miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”.

Życzymy udanego startu, OSU!

czytaj więcej »

FERIE ZIMOWE 2019

 

Zarząd Krakowskiego Klubu OYAMA ogłasza przerwę w treningach karate, w czasie ferii zimowych (14-27.01.2019). W tym okresie Biuro Zarządu Klubu będzie nieczynne. Po feriach czekają nas bardzo ważne imprezy.

Życzymy Wszystkim udanego wypoczynku, OSU!

 

czytaj więcej »
Copyright - 2019 - Krakowski Klub OYAMA