krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2018

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

 
Hanshi Jan Dyduch w imieniu kadry trenersko-instruktorskiej naszego klubu składa gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom programu SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

 

czytaj więcej »

SUKCES W PUCHARZE EUROPY OYAMA IKF

Krzysztof Kuc najlepszym seniorem!

 

Znakomicie spisali się zawodnicy naszego klubu w Otwartym Pucharze Europy OYAMA IKF i w Otwartym Pucharze Polski OYAMA PFK w Radomiu, zdobywając 8 medali, w tym 4 złote w Knockdown, 2 srebrne i 2 brązowe. Ponadto, Krzysztof Kuc został uznany najlepszym seniorem Pucharu Europy!

Serdecznie gratulujemy, OSU!

czytaj więcej »

ZGRUPOWANIE W BESKIDACH

 

W Lachowicach odbył się kolejny trening naszej kadry zawodniczej w ramach weekendowych przygotowań do Otwartego Pucharu Europy OYAMA IKF w Radomiu. Zajęcia specjalistyczne z udziałem seniorów i juniorów prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

czytaj więcej »

PRZED PUCHAREM EUROPY

 

W Lachowicach odbył się trening naszej kadry zawodniczej w ramach przygotowań do Otwartego Pucharu Europy OYAMA IKF w Radomiu. Zajęcia specjalistyczne z udziałem seniorów i juniorów obojga płci prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

czytaj więcej »

SUKCES W WIELICZCE

11 medali naszych zawodników!

  
Dnia 27.10.2018 r. w Wieliczce odbyły się zawody Otwartego Pucharu Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach: Kumite i Kata. Wystartowało blisko 400 zawodniczek i zawodników, w tym przedstawiciele Krakowskiego Klubu OYAMA, którzy wywalczyli 11 medali (3 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe). Gratulujemy, OSU!

 

 

czytaj więcej »

SENSEI BRETNER UHONOROWANY!

 

 

Nasz kolega klubowy- Sensei Robert Bretner 4 dan został uhonorowany przez Prezydenta Miasta Krakowa- prof. Jacka Majchrowskiego kryształową statuetką za zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji programu "Sport przeciw wykluczeniom".

Serdecznie gratulujemy, OSU!

czytaj więcej »

PRZED PUCHAREM EUROPY OYAMA IKF

 

W Lachowicach odbył się trening naszych seniorów w ramach weekendowych zgrupowań przed Pucharem Europy OYAMA IKF w Radomiu. Zajęcia specjalistyczne prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

czytaj więcej »

EGZAMIN i SZKOLENIE W KRAKOWIE

 

Dnia 8 czerwca 2018 r. w Krakowie odbył się ogólnopolski egzamin na brązowe pasy. Testy prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan. Szkolenie i konsultacje w zakresie programu „Sport przeciw wykluczeniom” zrealizował Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan.

czytaj więcej »

BARDZO DOBRY WYSTĘP W MISTRZOSTWACH POLSKI

5 MEDALI W KNOCKDOWN!

 
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu w XXIII Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencjach KUMITE, w Jeleniej Górze, którzy wywalczyli 5 medali w najbardziej prestiżowej konkurencji- Knockdown. Serdecznie gratulujemy, OSU!

czytaj więcej »

LETNI OBÓZ
OYAMA KARATE
W DARŁÓWKU

 

Hanshi Jan Dyduch 8 dan w imieniu kadry instruktorskiej Krakowskiego Klubu OYAMA, serdecznie zaprasza do udziału w XXIX Obozie Oyama Karate w Darłówku nad morzem, który odbędzie się w terminie: 24 czerwiec- 7 lipiec 2018 r.

Jak co roku, nasi uczniowie będą aktywnie wypoczywali, trenowali oraz brali udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych programu „Sport przeciw wykluczeniom”,

OSU!

 

Obejrzyj galerię zdjęć z naszych obozów!

czytaj więcej »

UDANY WYSTĘP
W SOSNOWCU

4 medale naszych zawodników!

 

Dnia 21.04.2018 r. w Sosnowcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach walki. Wystartowało 220 zawodniczek i zawodników w tym przedstawiciele Krakowskiego Klubu OYAMA, którzy wywalczyli 4 medale, w tym jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy. Gratulujemy, OSU!

Galeria zdjęć z Mistrzostw w Sosnowcu

czytaj więcej »

SUKCES W PUCHARZE POLSKI „OYAMA CUP”

 

Nasi reprezentanci Aleksandra Broda i Łukasz Kwapień zdobyli złote medale Pucharu Polski OYAMA CUP w Rzeszowie, w prestiżowej konkurencji Knockdown!

Serdecznie gratulujemy, OSU!

Galeria zdjęć z Pucharu Polski OYAMA CUP:
http://oyama-foto.pl
 

czytaj więcej »

FINAŁ KRAKOWSKIEJ OLIMPIADY

 

Dnia 17 marca 2018 r. odbył się finał XVII Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie. W eliminacjach wystartowało około 980 uczniów, a w finale 126 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i specjalistycznych, z podziałem na kategorie wiekowe i szkoleniowe. Olimpiadę zorganizował Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Gminy Miejskiej Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, OSU!

Fotoreportaż: oyama-foto.pl

czytaj więcej »

NASI NAJLEPSI ZAWODNICY W 2017 ROKU

 

W plebiscycie na najlepszych zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA w 2017 roku, pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Justyna Cyrulik (Seniorka), Michał Juźwiak (Młodzieżowiec), Julia Gibek (Juniorka Starsza), Michał Gąsierkiewicz (Junior), Karolina Samolej (Juniorka Młodsza) i Eryk Czarnowski (Junior Młodszy).

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!

czytaj więcej »

FINAŁ KRAKOWSKIEJ OLIMPIADY

 

W dniu 17 marca br.,/sobota/ o godz. 10.00, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com- Com Zone w Krakowie rozpoczną się zawody finałowe XVII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate z udziałem uczestników miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”.
 
Życzymy udanego startu, OSU!

czytaj więcej »

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY

 

Hanshi Jan Dyduch w imieniu kadry trenersko-instruktorskiej naszego klubu składa gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom programu SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

 

 

 

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM W BRENNEJ

W dniach 6-7 stycznia 2018 r., w Brennej odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Związku poświęcone doskonaleniu form walki KUMITE NO KATA 1-3, z udziałem szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, sędziów oraz uczestników Kursu Instruktorów Sportu OYAMA PFK. W Mityngu wzięło udział 110 osób z całego kraju, w tym 5 reprezentantów naszego stowarzyszenia.

czytaj więcej »
Copyright - 2020 - Krakowski Klub OYAMA