Archiwum 2018

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

Hanshi Jan Dyduch w imieniu kadry trenersko-instruktorskiej naszego klubu składa gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom programu SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

Krzysztof Kuc najlepszym seniorem!

Znakomicie spisali się zawodnicy naszego klubu w Otwartym Pucharze Europy OYAMA IKF i w Otwartym Pucharze Polski OYAMA PFK w Radomiu, zdobywając 8 medali, w tym 4 złote w Knockdown, 2 srebrne i 2 brązowe. Ponadto, Krzysztof Kuc został uznany najlepszym seniorem Pucharu Europy!

Serdecznie gratulujemy, OSU!

W Lachowicach odbył się kolejny trening naszej kadry zawodniczej w ramach weekendowych przygotowań do Otwartego Pucharu Europy OYAMA IKF w Radomiu. Zajęcia specjalistyczne z udziałem seniorów i juniorów prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

W Lachowicach odbył się trening naszej kadry zawodniczej w ramach przygotowań do Otwartego Pucharu Europy OYAMA IKF w Radomiu. Zajęcia specjalistyczne z udziałem seniorów i juniorów obojga płci prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

11 medali naszych zawodników!

Dnia 27.10.2018 r. w Wieliczce odbyły się zawody Otwartego Pucharu Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach: Kumite i Kata. Wystartowało blisko 400 zawodniczek i zawodników, w tym przedstawiciele Krakowskiego Klubu OYAMA, którzy wywalczyli 11 medali (3 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe). Gratulujemy, OSU!

SENSEI BRETNER UHONOROWANY!

Nasz kolega klubowy- Sensei Robert Bretner 4 dan został uhonorowany przez Prezydenta Miasta Krakowa- prof. Jacka Majchrowskiego kryształową statuetką za zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji programu "Sport przeciw wykluczeniom".

W Lachowicach odbył się trening naszych seniorów w ramach weekendowych zgrupowań przed Pucharem Europy OYAMA IKF w Radomiu. Zajęcia specjalistyczne prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan.

5 MEDALI W KNOCKDOWN!

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu w XXIII Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencjach KUMITE, w Jeleniej Górze, którzy wywalczyli 5 medali w najbardziej prestiżowej konkurencji- Knockdown. Serdecznie gratulujemy, OSU!

4 medale naszych zawodników!

Dnia 21.04.2018 r. w Sosnowcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach walki. Wystartowało 220 zawodniczek i zawodników w tym przedstawiciele Krakowskiego Klubu OYAMA, którzy wywalczyli 4 medale, w tym jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy. Gratulujemy, OSU!

SUKCES W PUCHARZE POLSKI „OYAMA CUP”

Nasi reprezentanci Aleksandra Broda i Łukasz Kwapień zdobyli złote medale Pucharu Polski OYAMA CUP w Rzeszowie, w prestiżowej konkurencji Knockdown!

W plebiscycie na najlepszych zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA w 2017 roku, pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Justyna Cyrulik (Seniorka), Michał Juźwiak (Młodzieżowiec), Julia Gibek (Juniorka Starsza), Michał Gąsierkiewicz (Junior), Karolina Samolej (Juniorka Młodsza) i Eryk Czarnowski (Junior Młodszy).

SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU!

W dniu 17 marca br.,/sobota/ o godz. 10.00, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com- Com Zone w Krakowie rozpoczną się zawody finałowe XVII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate z udziałem uczestników miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”.