SUKCES
W PUCHARZE POLSKI!
Lubliniec`2013

Świetnie spisali się zawodnicy naszego klubu
w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów Oyama Karate w Lublińcu, którzy wywalczyli aż 9 medali
w tym: 4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe.
Złoto zdobyli: Roman Misiaszek, Stanisław Bodzak, Aleksandra Broda i Julia Gibek.
Srebro wywalczyła Maja Duda, a brąz: Justyna Cyrulik, Krzysztof Socha, Łukasz Kwapień

10 MEDALI NASZYCH ZAWODNIKÓW!

W Wieliczce w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej w Oyama Karate z udziałem 160 zawodników reprezentujących 18 klubów, w tym 18 zawodników z Krakowskiego Klubu OYAMA.

W Krakowie odbył się  Międzynarodowy Mityng Sportowo-Szkoleniowy OYAMA PFK z okazji 20-lecia Krakowskiego Klubu OYAMA. Główną częścią  Mityngu było Seminarium poświęcone Kumite.
W całodziennym szkoleniu wzięło udział około 180 osób, w tym: szefowie klubów, kierownicy wyszkolenia technicznego, instruktorzy, sędziowie oraz zawodnicy Oyama karate  z kraju i zagranicy.

W tych dniach, w Krakowie odbyła się prezentacja programu „SPORT PRZECIW  WYKLUCZENIOM” dla około 40 osobowej delegacji Flamandzkiego Instytutu Administracji Sportowej i Rekreacyjnej z Belgii, przygotowana przez Krakowski Klub OYAMA z Hanshi Janem Dyduchem na czele.

w OYAMA Karate, w konkurencjach: Knockdown, Semi-knockdown i Kata. Wystartowało
w nich przeszło 320 osób, z 13 organizacji karate, reprezentujących 8 krajów, w tym Rosję, Polskę, Ukrainę, Białoruś Estonię, Niemcy, Węgry
i Azerbejdżan. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu: Dominik Rzepka i Aleksandra Broda, którzy wywalczyli w swoich konkurencjach złote medale oraz Marcin Karlikowski, który zdobył brąz!
Gratulujemy, OSU!

Wyrazy uznania dla naszych uczniów!

Przedstawiciele organizacji ISB z Belgii,
w ramach oficjalnej wizyty w Krakowie, obejrzeli
zajęcia programu „Sport przeciw wykluczeniom”
w Szkole Podstawowej nr 113 (Azory). Trening Oyama karate z elementami udzielania pierwszej pomocy przed-medycznej sprawnie przeprowadził Sensei Ireneusz Kurnik 4 dan.
Nasi uczniowie spisali się znakomicie co wielokrotnie podkreślali nasi goście.
Gratulujemy OSU!

wywalczył Krzysztof Socha.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy, OSU !

programu "Sport przeciw wykluczeniom".
Serdecznie dziękujemy, OSU!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału naszej Olimpiady

W POLSCE!

I miejsce Romana Misiaszka

Krakowski Klub OYAMA zajął I miejsce
w kategorii Najlepsze Kluby w Rankingu Najlepszych Sportowców Oyama karate w Polsce w 2012 roku,
a nasz zawodnik Sensei Roman Misiaszek 2 dan zdecydowanie zwyciężył w prestiżowej kategorii seniorów. Aż trójka naszych specjalistów
w konkurencji knockdown: Sensei Dominik Rzepka
2 dan, Sensei Piotr Pawlicki 1 dan i Sensei Justyna Cyrulik 1 dan została wyróżniona. Ponadto, nagrodę specjalną przyznano naszemu koledze klubowemu Radosławowi Dyduchowi za popularyzowanie Oyama Karate w działalności fotograficznej