w tym: 5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy.
Złoto zdobyli: Roman Misiaszek, Piotr Pawlicki, Stanisław Bodzak, Aleksandra Broda i Julia Gibek. Srebro wywalczyli: Justyna Cyrulik, Krzysztof Socha
i Jacek Mazurkiewicz. Brąz przypadł Majce Dudzie.
Serdecznie gratulujemy, OSU !

stowarzyszenia.

Oyama Karate poświęcone walce. Wzięło w nim udział blisko 110 instruktorów i zawodników.
Hanshi Jan Dyduch wręczył pasy i certyfikaty mistrzowskie uczestnikom czerwcowego
egzaminu z udziałem Soshu Shigeru Oyamą 10 dan.

Misiaszek i Rzepka Wicemistrzami Świata!

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy naszego klubu w DAGEKI Mistrzostwach Świata
w Kontaktowym Karate w Montrealu. Roman Misiaszek (Oraczko) i Dominik Rzepka
wywalczyli srebrne medale w konkurencji knockdown. W zawodach wzięli udział
reprezentanci z wielu organizacji karate, reprezentujących 14 krajów.

Soshu Shigeru Oyama w Krakowie!

Na zaproszenie OYAMA Polskiej Federacji Karate, przebywał w Krakowie, Wielki Mistrz Shigeru Oyama 10 dan. W ramach XV Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego Oyama Karate w Polsce, Soshu przeprowadził dwa treningi kata oraz egzamin mistrzowski, z udziałem blisko 200 instruktorów i zawodników z Polski, Rosji, Białorusi, Estonii, Niemiec i Ukrainy.

W Lachowicach koło Suchej Beskidzkiej zakończyły się wiosenne przygotowania kadry naszego klubu do Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate, które odbędą się w Tychach w dn. 12-13 maja 2011 r.

i Stanisławowi Bodzakowi, a brąz Annie Jermakow, Mateuszowi Klockowi i Konradowi Urbanowi.

i Młodzieży, którą zorganizował Krakowski Klub OYAMA. W tym roku, w eliminacjach wystartowało blisko 900 członków z trzech krakowskich klubów.
Do zawodów finałowym zakwalifikowało się 115 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i specjalistycznych,
z podziałem na kategorie wiekowe i szkoleniowe. Olimpiadę wsparła finansowo Gmina Miejska Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".
Serdecznie dziękujemy, OSU!

„Sport przeciw wykluczeniom”

W Krakowie, w ramach Ogólnopolskiego Mityngu Oyama Karate, zostało przeprowadzone
seminarium szkoleniowe dla 40 osobowej grupy młodzieży oraz kadry instruktorskiej, biorącej udział
w programie „Sport przeciw wykluczeniom”.
W dwudniowym mityngu wzięło udział łącznie około 170 zawodników z 22 klubów zrzeszonych
w OYAMA PFK. Hanshi Jan Dyduch 8 dan promował przeszło 40 osób na wyższe stopnie,
w tym 9 na 1 kyu.

Dziękujemy za liczne przybycie i aktywną współpracę, OSU!

SUKCES NASZEGO KLUBU!

Krakowski Klub OYAMA zdobył wysokie
II miejsce w Rankingu Najlepszych Sportowców Oyama karate w Polsce
w 2011 roku. W rywalizacji sportowej wzięło udział 36 stowarzyszeń kultury fizycznej OYAMA PFK. Nagrodzonych