krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2011

Dyplom

Dyplom uczestnictwa w programie Gminy Miejskiej Kraków i Krakowskiego Klubu Oyama

czytaj więcej »

Na pożegnanie starego roku !

    

Na pożegnanie kończącego się roku, odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu.
Nasi uczniowie bardzo ładnie zdali testy i otrzymali certyfikaty OYAMA Polskiej Federacji Karate.
Oprócz tego, wszyscy otrzymali dyplomy uczestnictwa w programie „Sport przeciw wykluczeniom”.
Chłopcy i dziewczęta z grup początkujących, zostali dodatkowo udekorowani brązowymi medalami za zdobyte umiejętności. Gratulujemy, OSU !

czytaj więcej »

Ogólnopolski Mityng w Com-Com Zone

    

W Krakowie, w Hali Sportowej Com-Com Zone odbył się Ogólnopolski Mityng Oyama Karate.
W jego ramach przeprowadzono: seminarium szkoleniowe kata, centralny egzamin na zielone
i brązowe pasy oraz trening walki. Posumowano również przebieg miejskiego programu „Sport przeciw wykluczeniom”, finansowanego przez Gminę Miejską Kraków.
W całym Mityngu wzięło udział przeszło 120 trenerów, instruktorów oraz zawodników z 21 klubów Oyama karate z Polski i Białorusi.

czytaj więcej »

Sukces Krakowian
w Pucharze Polski !

    
Duży sukces osiągnęli zawodnicy Krakowskiego Klubu OYAMA, zdobywając 4 złote i 2 srebrne medale, w Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate. Pięknie walczący Jacek Mazurkiewicz, został uznany Najlepszym Zawodnikiem OYAMA TOP. Serdecznie gratulujemy! W imprezie tej, wystartowało blisko 270 zawodników z 43 ośrodków Oyama Karate, Kyokushin-Tezuka Group i Kyokushin-
Matsushima

czytaj więcej »

NASZ PROGRAM
W TVP!

    

W dniu 07.11.11 r., w Szkole Podstawowej nr 113 (os. Azory), w czasie zajęć „Sport przeciw wykluczeniom”, gościliśmy ekipę telewizji TVP Kraków.

Trening samoobrony prowadził Shihan Andrzej Pierzchała 6 dan, a zajęcia z udzielania
pierwszej pomocy przedmedycznej lekarz, Sensei Ireneusz Kurnik 3 dan.

W programie, świetnie zaprezentowała się cała 30-a naszych uczniów.
Gratulujemy i dziękujemy, OSU !

 

czytaj więcej »

Międzynarodowy
Mityng OYAMA PFK

     
W dniach 7-9.10.11 r. w Krakowie, odbył się Międzynarodowy Mityng Sportowo-Szkoleniowy OYAMA PFK z okazji 20-lecia Oyama Karate w Polsce. W warsztatach, wykładach i seminarium wzięło udział około 200 osób z Polski, Niemiec, Białorusi i Ukrainy. Imprezę wsparła finansowo Gmina Miejska Kraków. Wszyscy uczestnicy seminarium otrzymali pamiątkowy podkoszulek. OSU !

czytaj więcej »

Zgrupowanie kadry w Beskidach

     
W Lachowicach koło Suchej Beskidzkiej odbyło się jesienne zgrupowanie kadry naszego klubu przed Pucharem Polski Juniorów i Seniorów w Semi-knockdown oraz przed Pucharem Polski Seniorów OYAMA TOP, które odbędą się w Andrychowie.

czytaj więcej »

BRODA
I BODZAK MISTRZAMI
POLSKI JUNIORÓW
LUBLIN 2011

Reprezentanci Krakowskiego Klubu OYAMA: Aleksandra BRODA
i Stanisław BODZAK, wywalczyli złote medale XIV Mistrzostw Polski Juniorów OYAMA Karate w konkurencji Semi-knockdown w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy świetnego występu, OSU !

czytaj więcej »

Brąz Rzepki
i Bodzaka w ME
Estonia 2011

W dniach 14-15 maja 2011 roku, w Johvi-Estonia, zostały rozegrane zawody Otwartych Mistrzostw Europy OYAMA IKF w konkurencjach: Kata, Semi- knockdown i Knockdown z udziałem około 170 zawodników. Wzięli w nich udział przedstawiciele 8 krajów
w tym z: Rosji, Polski, Ukrainy, Białorusi, Estonii, Niemiec, Irlandii i Azerbejdżanu. Dobrze spisali się krakowianie, reprezentujący Polskę: utytułowany senior Dominik Rzepka i debiutujący junior Stanisław Bodzak, którzy wywalczyli w kumite brązowe medale.

Gratulujemy, OSU !

czytaj więcej »

Sukces
Krakowian
w Mistrzostwach Polski
Białystok 2011

Mateusz Klocek najlepszym zawodnikiem Mistrzostw !

Duży sukces odnieśli zawodnicy naszego klubu w XVI
Mistrzostwach Polski Seniorów Oyama Karate w konkurencjach Knockdown
i Semi-knockdown, którzy wywalczyli 5 medali
w tym: 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. Mateusz Klocek zdobył tytuł Mistrza Polski w knockdown, w kategorii cięzkiej oraz Puchar dla Najlepszego Zawodnika. Złoto wywalczyli także: Anna Jermaków i Piotr Pawlicki. Srebro przypadło Marcinowi Karlikowskiemu, a brąz w konkurencji Semi-knockdown Bartłomiejowi Brzezickiemu.

Gratulujemy, OSU !

czytaj więcej »

Ogólnopolski Mityng Oyama Kraków

W Hali Sportowej Com-Com Zone, w Krakowie-Nowej Hucie, odbył się Ogólnopolski Mityng Oyama Karate z udziałem m.in. 20 instruktorów
i zawodników naszego klubu. Seniorzy Roman Misiaszek i Dominik Rzepka oraz junior Stanisław Bodzak zostali powołani do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Estonii. W ramach Mityngu, Hanshi Jan Dyduch przeprowadził spotkanie promujące cele i zadania krakowskiego programu "Sport przeciw wykluczeniom" .

czytaj więcej »

Sport przeciw wykluczeniom

O zagrożeniach oraz uzależnieniach dzieci i młodzieży

W ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom", odbyło się szkolenie kadry instruktorskiej naszego Klubu na temat profilaktyki kryminalnej i uzależnień dzieci oraz młodzieży. Zajęcia prowadził podkomisarz mgr Adam Domin z Wydziału Prewencji Małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Szkolenie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków.

Dziękujemy, OSU !

czytaj więcej »

Olimpiada Oyama karate

Jublileuszowa Olimpiada OYAMA Karate

W Centrum Rozwoju Com-Com Zone, odbył się finał
X Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży, którą  zorganizował Krakowski Klub OYAMA. W tym roku, w eliminacjach wystartowało około 870 członków i osób niezrzeszonych. Do zawodów finałowym zakwalifikowało się blisko 140 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych
i specjalistycznych, z podziałem na kategorie wiekowe i szkoleniowe. Olimpiadę wsparła finansowo Gmina Miejska Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom", za co bardzo serdecznie dziękujemy, OSU!

czytaj więcej »

Sukces naszego klubu !

Dominik Rzepka Najlepszym Seniorem w Polsce

Krakowski Klub OYAMA zdobył II miejsce w Rankingu Najlepszych Sportowców Oyama karate w Polsce w 2010 roku, a nasz kolega- Sensei Dominik Rzepka 2 dan został uznany najlepszym zawodnikiem w prestiżowej kategorii seniorów.

W ubiegłym roku, w rywalizacji sportowej wzięło udział 35 stowarzyszeń kultury fizycznej Oyama karate. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano
z pośród 197 finalistów międzynarodowychi ogólnopolskich zawodów sportowych.

czytaj więcej »

Kurs pierwszej pomocy

W ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom", zgodnie
z harmonogramem, odbył się kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
z udziałem 14 instruktorów
i zawodników naszego Klubu. Zajęcia prowadził lek. med. Marcin Karlikowski (2 dan).

Kurs odbył się dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków.

czytaj więcej »
Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA