biuro@oyama-krakow.pl

klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2009

7 medali Krakowian w Pucharze Europy

W Bydgoszczy, zostały rozegrane zawody Pucharu Europy OYAMA IKF w konkurencjach: Kata, Semi-knockdown i Knockdown, w których wystartowało blisko 340 osób w tym 11 zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA. W PE wzięli udział zagraniczni goście z 10 krajów w tym z: Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kanady, Niemiec, USA, Japonii, Estonii, Francji i Belgii. Bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy, którzy zdobyli aż 7 medali w tym: 2 złote i 5 brązowych !

W VIII Krakowskiej Olimpiadzie Oyama Karate Dzieci i Młodzieży, zorganizowanej przez Krakowski Klub OYAMA, w tym roku wzięło udział około 850 uczestników ! Do zawodów finałowych zakwalifikowało się 120 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i specjalistycznych, z podziałem na kategorie wiekowe oraz szkoleniowe. Pojedynkom najmłodszych kibicowali licznie zgromadzeni rodzice. Sędzią Głównym Olimpiady był Shihan Andrzej Pierzchała 5 dan. Pamiątkowe medale sfinansowane przez Gminę Miejską Kraków, wręczał pomysłodawca imprezy - Shihan Jan Dyduch 7 dan.

Dobrze wypadli nasi zawodnicy w V Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencji Full Contact Karate oraz w Ogólnopolskim Turnieju Seniorów Oyama Karate w konkurencji Semi-knockdown w Brzeszczach.

Krakowski Klub OYAMA zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu OYAMA PFK'2008, a nasz zawodnik Sensei Dominik Rzepka 2 dan zajął wysokie drugie miejsce w prestiżowej kategorii seniorów.