krakow.pl
       

tel: 12 643 50 83
tel: +48 602 270 970

biuro@oyama-krakow.pl


klauzula informacyjna RODO

Archiwum 2008

Puchar Polski OYAMA TOP

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Krakowskiego Klubu OYAMA w Pucharze Polski OYAMA TOP w Lublińcu, w którym wystąpiło blisko 40 czołowych zawodników knockdown, reprezentujących 15 klubów Oyama karate.

czytaj więcej »

Sukces krakowian w Pucharze Polski

Duży sukces odnieśli zawodnicy naszego klubu w corocznym Pucharze Polski Juniorów i Seniorów OYAMA PFK w konkurencji Semi-knockdown w Jeleniej Górze, zdobywając sześć medali, w tym: 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe !.

czytaj więcej »

Dominik Rzepka zdobył Puchar Świata!

Dziś w nocy w Danbury, w stanie Connecticut w USA, reprezentant naszego klubu - Sensei Dominik Rzepka 2 dan, zdobył złoty medal II Pucharu Świata w Karate "Kanreikai Open" /knockdown/ w kategorii lekkiej.

czytaj więcej »

Kaukaski sukces

Śladami Heraklesa’ 2008

W dniu 19 lipca 2008 roku, Sensei Piotr Picheta z Krakowskiego Klubu OYAMA wraz z trzema kolegami: Maćkiem Chmieleckim, Damianem Granowskim i Tomkiem Muchą dotarł do Gruzji przez Ukrainę, Rumunię, Bułgarię i Turcję.

czytaj więcej »

Sukces Krakowian w MP knockdown karate

Duży sukces odnieśli zawodnicy naszego klubu w XIII Mistrzostwach Polski Seniorów Polskiej Federacji Karate w konkurencji knockdown, którzy wywalczyli 4 medale w tym : 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy.

czytaj więcej »

10 medali Mistrzostw Polski w Oświęcimiu!

Duży sukces odnieśli nasi reprezentanci w XI Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów Polskiej Federacji Karate w konkurencji semi-knockdown, w Oświęcimiu, którzy zdobyli aż 10 medali w tym: 3 złote, 2 srebrne i 5 brązowych.

 

czytaj więcej »

VII Krakowska Olimpiada Oyama Karate

Dnia 19.04.2008 r. w Centralnym Dojo odbył się finał VII Krakowskiej Olimpiady Oyama Karate Dzieci i Młodzieży, którą zorganizował Krakowski Klub OYAMA z Shihan Janem Dyduchem na czele. W tej masowej imprezie wzięło udział około 900 dzieci i młodzieży - członków OYAMA PFK oraz uczniów nie zrzeszonych, m.in. ze środowisk zagrożonych ubóstwem i patologiami społecznymi.

czytaj więcej »

Dominik Rzepka Mistrzem Europy!

Znakomity występ w XVIII Otwartych Mistrzostwach Europy Kyokushin IBK w Hadze odnotował zawodnik naszego klubu - Dominik RZEPKA, który obronił tytuł Mistrza Europy w kategorii lekkiej (do 70 kg.). Świetnie spisali się także pozostali reprezentanci Polski w Oyama karate, którzy zdobyli dalsze 4 medale w tym: 3 złote i 1 brązowy !.

czytaj więcej »

Brązowy medal Mateusza Klocka !

W Koninie, w hali MOSiR, odbyły się IV Mistrzostwa Polski w konkurencji Full Contact Karate, pod auspicjami Polskiej Federacji Karate. W zawodach, zorganizowanych przez Koniński Klub Sztuk Walki, wystartowało 47 zawodników i zawodniczek z 18 klubów OYAMA Karate.

czytaj więcej »

Krakowianie wśród najlepszych w Polsce

Zgodnie z wieloletnia tradycją, nasi zawodnicy ulokowali się w czołówce Rankingu Najlepszych Sportowców Oyama Karate w Polsce w 2007 roku.

W rywalizacji sportowej w 2007 roku wzięły udział 42 kluby zrzeszone w OYAMA Polskiej Federacji Karate. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 314 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych.

czytaj więcej »
Copyright - 2021 - Krakowski Klub OYAMA